Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel felvétele így lehetséges?

NEMAKAROK kérdése:

Hitel felvétele így lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv! Tudom hogy nem legális,de szerintetek megoldható hogy hitelt vegyek fel úgy hogy:

Ismerősöm bejelent a cégéhez,leigazol mindent mintha 3 hónapja ott dolgoznék?

Készpénzes fizetésről is ír igazolást.

Igazság az hogy dolgoztam eddig,illetve április 1.el főállásba felvennének és tudnám fizetni a hitelt és szeretném is.

Mellékállásban vállalkozó leszek onnan is van bevétel.Mindenképpen fizetném a hitelt csak szükségem van rá és 3 hónapot megvárnom már késő.

Mert úgy gondoltam hogy ha bejelent ismerősöm felveszem a hitelt és utána kijelent én meg beviszem a papirokat a bankba hogy munkahelyet váltottam.

Így már viszont a hivatalos papirok lennének bent.

Köszi a válaszokat.Szép napot!



2020. márc. 19. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az okirat hamisítás nem csak csúnya dolog, de bűncselekmény is. És mivel hitelhez kell, így csalás is.

A legtöbb (normális) bank 6 hónapos munkaviszonyt kér.

2020. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Ha így,a leírtak alapján hitelesen leigazolja neked,akkor megoldható. 3 hónapra is.
2020. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hamisítgatás...


+Hitel


Gratulálok 👏👏👏


Aki hitelt tud megfelelően fizetni, miért nem tud gyűjteni...


Aki nem képes gyűjteni, az a hitellel is csak maga alatt vágja a fát.


Az emberek zöme nem tud pénzzel bánni.

2020. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
előbb azon is el kéne gondolkozni, hogy mivel indokolná azt, hogy csak 3 hónap után jutna eszébe bejelenteni téged...már csak mert abban az esetben, ha meg tudja indokolni a késedelmes bejelentést, akkor tekinthető tárgytalannak a probléma...ha nem sikerül, akkor meg fizetheti a bírságot, rossz esetben meg be is zárják...biztos belemenne ilyesmibe.
2020. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ker 6 hónapot egyik bank sem, csak hármat.
2020. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Az OTP pl. 6 hónapos folyamatos munkaviszonyt kér.

2020. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Személyi kölcsön?

Nem olyan nagy összeg esetén a bank beéri munkáltatói jövedelem igazolással amit úgy ellenőriznek, hogy a kiállítóját felhívják.

A NAV nem keveredik bele.


Tehát így nem derül ki de tényleg bűncselekmény.

Amit nem támogatok ugyan, csak leírtam. Ha utána az új munkahely igazolását beviszed az annyiból jó hogy a bank frissíti az adatokat. Ha valami gond van, ott keres,mert a korábbihoz már semmi köze és neked sem.


Nem azért írtam le hogy ezt csináld, csak elmondtam.

2020. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!