Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudnám felvenni a babaváró...

Hol tudnám felvenni a babaváró kölcsönt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már több mint 3 éve együtt vagyunk, albérletben lakunk, és saját lakást szeretnénk, ezért gondoltuk hogy felvennék a babaváró kölcsönt, csak annyi a gond, hogy ő csak 19 éves, több kalkulátor például kiadta hogy a Raiffeisennél így megkaphatjuk, majd amikor bementem megkérdezni közölték, hogy sajnos mindkettőnknek 23 év felettinek kell lenni. Ezt leszámítva az összes többi feltételnek megfelelnénk egyébként. Az lenne tehát a kérdés, hogy van olyan bank ahol fel lehet venni 23 év alatt is, vagy nem? Mivel hiába keresek rá ha mást ad ki és amikor bemegyek mást mondanak

2020. szept. 28. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Az OTP-nél érdeklődd meg. Nyárig náluk dolgoztam, ott is volt valamilyen limit a babaváróra, de biztos nem 23 év, hanem lentebbi.
2020. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy házasoknak kell lennetek?
2020. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te jartal egyetemre? Vagy 3 eve dolgozol?
2020. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Házasodni kell hozzá. 19 évesen akarja hitelbe verni magát? Ez komoly? Ugye tudjátok, hogy fel is kell nevelni a gyerekeket?
2020. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tudjuk hogy házasodni kell. Mert jobb ha 40 éves korunkig az albérletre fizetjük a havi 160 ezreket ami soha nem lesz a miénk ahelyett hogy a sajátomat fizetem aminek ráadásul még a törlesztője is kevesebb mint a lakbér? Egyébként én 23 éves vagyok, barátnőm nincs annyi csak
2020. szept. 28. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Tb mibol tevodik ossze? Kozepiskolat nem nezik,egyetem az mehet,de akkor is 180 nap munkabol kell hogy legyen a vegen. Tartozasotok,hiteletk van?
2020. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező majd ezeket olvasd el, mert sok segítséget adnak:


[link]

[link]

2020. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!