Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most ez mi? Hogy kell utalni?

Most ez mi? Hogy kell utalni?

Figyelt kérdés

OTP Smartbankról van szó, utalni akarok, de csak a demó folyószámlát nyomja, egyszerűen nem tudom tovább nyomni sem. Azt sem tudom mi ez. Ezzel szenvedek már vagy egy órája, és olyan ideges vagyok, hogy mindjárt földhöz csapom az egészet, pedig sürgősen át kell utalnom egy bizonyos összeget valakinek.

Hogy tudom ezt tovább nyomni? Egyáltalán mi ez a demó folyószámla?

Bankban azt mondták, hogy egyszerű lesz, és egyáltalán nem az, abszolút nem vagyok az informatika zsenije, szóval ezért ne szóljatok be.


2020. szept. 14. 12:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Nevemnél is annyi van, hogy ,,Demo név", minden demo. Valós adatokat nem is látok, és kezdek nagyon kiakadni.
2020. szept. 14. 12:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Ténylegesen igényeltél netbankot? Be is léptél?
2020. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen igényeltem, sőt már sikerült a demóból is kilépnem, látom a nevemet, látok az adataimat, de utalásnál ezt írja ki.: ,,nincs olyan számla amelyik engedélyezve van a szolgáltatás használatára".

Van számlám, ezen kívül van rajta pénz is (mutatja is ezeket az adatokat), és mégsem enged utalni sem netbankkal, sem alkalmazáson keresztül.

2020. szept. 14. 12:42
 4/7 A kérdező kommentje:

A netbank ezt írja.: ,,A tranzakció indításához szükséges feltételek

A szerződés számlakörében van olyan lakossági vagy vállalkozói számla, melyre vonatkozóan az internetes szolgáltatás rendszerében az átutalások végzése engedélyezett. A kizárólag lekérdezés beállítással rendelkező számlákkal, illetve hitelkártya számlával a tranzakció nem végezhető. Lakossági ügyfeleink számlajogosultságaikat módosíthatják a "Beállítások" - "Számlakör karbantartás" menüpontban, amennyiben rendelkeznek aktív Mobil Aláírás szolgáltatással.

A mobilra optimalizált felületen a funkció devizaszámlával nem érhető el."

Sima OTP Junior kártyám van, nem hitelkártya meg egyebek.

2020. szept. 14. 12:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Még valami: A deviza átutalást behozza alkalmazásban, a belföldit nem.
2020. szept. 14. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
És miért nem a telebankot hívod a problémáddal?
2020. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A chatfelületen írtam nekik. Nehezen, de összejött, segített egy ügyintéző. Beállítási probléma volt a háttérben.
2020. szept. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!