Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem érkezett meg a penz mit...

Nem érkezett meg a penz mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nemzeti utdijtol potdijmaximalizalas elfogadasa miatt a tobbletet visszautaltak elvileg kedden de nekem nem.jott semmi gobdoltam bemegyek a bankba szamlakivonatot kerni es bevinni hogy akkor mivan .

Igy is en kerdeztem ra hogy hol van mar a oenz mire nagy nehezen valaszoltak hogy mar 2.an atutaltak de sehol semmi .

Ilyen esetbe ha felre ment mit tesznek egyaltalan visza kapom en vegul a penzt


2020. szept. 6. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha a te hibád miatt ment félre, mert rossz számlaszámot adtál meg, akkor nem fogod megkapni. Ha ők rontották el, kamatostul követelheted, ebben egy ügyvéd segít, bár az lehet többe kerül mint amennyit kapnál, így jobb ha nem foglalkozol vele és benyeled tanulópénznek.
2020. szept. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok rontottak el mertt en utalva atkuldtem mar vagy masfelhonapja az egeszetcvegul jott a hatarozat h elfogadtak es viszautaljakm
2020. szept. 6. 02:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Igy akkor visszakaphatom ?Eleg sok penzrol van szo..
2020. szept. 6. 02:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy milyen bankszámlára utalták vissza. Ha nem megfelelőre, akkor a tranzakciót indító (azt elutaló) tud a bankjánál intézkedni ilyenkor, hogy visszaszerezze az összeget.
2020. szept. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszerűen csak bekamuzták, hogy már utaltak.

"zaklasd" őket, többször kérdezz rá (milyen számlaszámra utaltak, stb), majd csak egyszer megérkezik :-)

2020. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8:50-kor írt utat választanám én is. "Zaklatni" kel őket, küldjenek banki igazolást, írják meg, hogy pontosan mikor milyen számlaszámra milyen számlaszámról utalták, ha valóban nincs a számládon. És abból a hivatalos igazolásból a számlaszámodat is ellenőrizni tudod. Ha kedden elutalták, annak legkésőbb szerdán vagy csütörtökön meg kellett volna érkezni még az éjszakai giron is.
2020. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aztán ha az "igazolásuk" után sem érkezett meg, panaszlevél írása. De ha megérkezik közben, de csak ezután, akkor is panaszlevél írás, hogy jogkövető állampolgárként méltatlan dolog kiszúrni veled. Te utalsz, ők meg packáznak az egyszerű adófizető állampolgárral, akinek az adójából kapják a fizetésüket.
2020. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!