Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnák utánajárni...

Hogyan tudnák utánajárni mennyi diákhitele van a páromnak?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy van és állítolag fizeti is az anyja de soha egy papírt nem mutatnak róla kissé aggaszt ne 5-10 év múlva derüljön ki a nagy adósság.
2010. aug. 5. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ha most kiderül, hogy mennyi és ha soknak ítéled, akkor elhagyod? Amúgy szerintem sehogy. Szerződésszám nélkül valószínűleg szóba se állnak Veled a diákhitel központban? Amúgy miért ekkora probléma ez Neked? Nekem is van diákhitelem és egyedül fizetem (igaz már nem sok van hátra), pedig a barátnőm felajánlotta, hogy segít fizetni, de én nem fogadtam el. Ez az én adósságom, én is akarom rendezni. Gondolom a barátod is ugyanígy gondolkodik.
2010. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az előttem válaszolóval. Elég csak beleolvasni pár fórumba és megdöbbenéssel szembesülni azzal, hány és hány hiteltartozás, APEH-, TB tartozás bújik meg a háttérben egyes embereknél és bizony az együttélés, házasság szabályaiba bele kellene, hogy tartozzon ezek korrekt felvállalása.


Nagyon is tönkre tud tenni egy kapcsolatot a sok be nem vallott adósság és bizony egy normálisan együtt élő párnál fel tudja borítani a kapcsolatot az egyik fél elhallgatott tartozása. Én a helyedben egy egyszerű kérdéssel intézném el a dolgot. Rákérdeznék a párodra, hogy mennyi hitelt vett fel.


Ha erre nem hajlandó egyenes választ adni, akkor két verzió lehetséges. Vagy még nem kíván téged beavatni a pénzügyeibe és ezzel tudtodra adja, hogy még nem tart ott a kapcsolatotok, hogy komolyan vedd, vagy a másik verzió, hogy Ő eleve az a típus, aki sumákol, nem őszinte azokban a dolgokban, ami kellemetlen.

2010. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Banktitok.
2010. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!