Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nincs az OTP SZÉP...

Miért nincs az OTP SZÉP kártyán pinkód? Visszaélésekre adhat okot. Pl. az elfogadóhely részéről.

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Alapjáraton rajta van a kártyán a neved és a bizonylatot alá kell írni. Azt, hogy ezt nem figyelik kellőképpen már nem egészen a bank problémája.
2020. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%
Elméletileg az olyan kérdéseknek létezniük sem kellen, hogy hol fogadják el valami teljesen másra... Mégis léteznek, mert mindannyian tudjuk, hogy mi a különbség az elmélet és a gyakorlat között...
2020. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
Szép Kártyára nem kapsz annyi pénzt, nem is költesz olyan sokat - persze van kivétel mikor egy hosszabb hotel szállást fizetsz, de a nagy többség ebédel meg strandra jár vele, élelmiszert vesz - ekkora összegben meg sima bankkártyával is vissza lehet élni, hisz 15ezerig nincs PIN kód, és a kutya nem nézi hogy a kártyára írt név egyezik-e a tiéddel.
2020. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3-as: per pillanat 300 ezer felett van a szálláshely egyenlegem. Azért elég kellemetlen lenne, ha valaki ellopná a kártyámat és pinkód nélkül tudna vele fizetni egy hosszú nyaralást!
2020. aug. 29. 17:17
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem ez a gyakori, hogy vki 300 ezret tart SZÉP kártyán, ezért nincs rajta pin kód. Én is gyűjtögetem, de ennyi még nincs rajta. Kevesen vagyunk gyűjtögetők.
2020. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem utazgat az ember Covid-időszakban, igy hát összegyűlt! Havi 18750 megy a Szálláshely zsebbe, most mit csináljak?
2020. aug. 29. 21:24
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem vendéglátásra kéred? Szerintem azt sokkal könnyebb elkolteni. Szállásra én alig kérek, minek. Az összes szálláshely elfogadja a másik kettőt is. A strandokra jó még a szállás, de oda is jó a többi is.
2020. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Nekem meg havi 36.000 megy a vendéglátás zsebbe. Enni ugye mindenképpen kell az embernek, munkahelyemen ebédlőben ezzel fizetek, ezzel rögtön elmegy a fele. Másik felével meg lehet hébe-hóba otthonra ételt rendelni, meg élelmiszert venni a boltban. Hipp-hopp elmegy a havi 36.000, pedig csak ettem. Kérhetném szálláshely zsebbe, de akkor a nyaralásig csak gyűlne, és el kellene csapnom valami szállásra, aminek nem látom sok értelmét. Amit megspóroltam a rendes béremből azzal, hogy cafeteriából álltam az evést, azt bármire fel tudom használni utána.
2020. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-e és 8-as: a maximumot kértem a vendéglátásra, szabadidőre és szálláshelyre is. Mindegyiknek megvan a kedvezményes adózású maximuma. Ezeket el is tudom költeni. Nem ezzel van a baj, hanem azzal, ha ellopják, és használják, mielőtt észrevenném, és le tudnám tiltani.
2020. aug. 30. 12:37
 10/19 anonim válasza:
Ñamost ha valaki visszaelne vele, az ugye ugyis kiderul, es joval nagyobb a buntetesi tetel, nincs ertelme visszaelni...
2020. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!