Voltam ma a CIB bankban?!

Figyelt kérdés
Megváltozott a telefonszom átírták, de az Apple Paybe nem tudok belepni, mert a regi számot tudja, ez pár nap és automatikusan megkapja az Apple is, vagy mehetek ùjra a bankba?
2020. aug. 14. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Bem tudom. Voltál?
2020. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak te tudhatod, hogy voltál-e ma a CIB bankban. Esetleg ha nem emlékszel rá, a call center lehet meg tudja mondani.
2020. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy voltál a cib bankban, lehet, hogy nem. Te hogy emlékszel? Az apple paynek mi köze van a cib bankhoz?
2020. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem mindenhol írták át a számod, köztük az Apple Paynel sem. Külön rögzítik az értesítési számot, a regkód számot az apphoz, de még a 3D kódhoz is. Ha Te külön nem gondolsz rá sajnos van, hogy csak az értesítésit írják át. Jártam már így.
2020. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

/4


Végre valaki aki értette, igaz én is hülye voltam.


Köszi, voltam végül, és igen ez volt a gond, a “jelenléti papíron” ezeket írtam alá.

2020. aug. 20. 09:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!