Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lejár az OTP Junior számlám...

Ha lejár az OTP Junior számlám, akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés
Ha lejár az OTP Junior számlám, akkor automatikusan rendes "felnőtt" számlává avanzsálódik? Azt tudom, hogy abban az esetben, ha befejezem időközben a sulit és mondjuk dolgozni kezdek, akkor be kell menni hozzájuk erről szólni, de mindkét esetben az előbb említett módon "szintet lépek"? Vagy hogy van ez? És ha igen, akkor ugyan az a számla lesz a felnőtt számla, mint ami eddig is volt és a pénz is rajtamaradhat?

2020. júl. 31. 00:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért azt tegyük már hozzá, hogy a Raiffeisen Prémium akkor ingyenes, ha 400 feletti fizu érkezik rá. Mikor munkahelyet váltottam, megfeledkeztem erről, és valami 10 ezer fonrint havi számlavezetési díjat számoltak fel.
2020. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem no name az,amit nem ismerek. Az engem nem érdekel, hogy már ismeri-e, én egy átlag fogyasztó vagyok, gránit bankos at.-et meg meg életembe nem láttam, ez a 3ezer forintos havidij nekem egy kattintást sem ér a neten, hogy rákeressek
2020. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Igen, ott van feltétel. A CIB-nél feltétel nélkül ingyenes.


"Nekem no name az,amit nem ismerek" hogy neked mit jelent, azt nem tudom kitalálni, alapvetően a no name azt jelenti hogy egy olyan cég, amit senki sem ismer.


"3ezer forintos havidij nekem egy kattintást sem ér a neten" Azért ha neked havi 3ezer a számladíjad, az biza évi 36ezer, ami nem kis összeg. Ha téged ez nem zavar, mert mondjuk olyan jó a fizetésed, akkor lelked rajta.

2020. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem 3ezer, hanem pár száz forint, a 3ezer az vmelyik másik kommentelő írta, ezért írtam, hogy ha annyi lenne se erdekelne, mert kapsz évi 3millió forint fizut abból ez 30ezer az semmi
2020. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Attól még hogy 3 millió az éves fizetésed, abból a 30ezer nem "semmi". Idén 254 munkanap van, vagyis a 30ezerhez két és fél napot dolgozol. Csak azért, hogy a pénzed bent legyen a bankban, aki már a te betett pénzed kamataiból is simán megélne.


De ha havi párszáz a költség, akkor nincs gond.

2020. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hál isten, hogy nem havi 3ezret vonnak le, csak kb..1000 ft-ot, így csak évi 1 napot dolgozok feleslegesen :)
2020. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!