Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek az Ebay milyen...

Szerintetek az Ebay milyen oldal illet tényleg eljönnek Angliából stba termékek???

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok hogy tényleg igaz hogy akik feladják a termékeket azok tényleg angolok németek plusz egyéb származású emberek illetve hogy történiík a dolog feladja postán a dolgot és hogy jön átt letundá valki írni a menetét???
2020. júl. 16. 07:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
komolyan mondom tanulj mar meg fogalmazni. olvass el egy konyvet. amugy igen, az ebayt a vilag minden pontjarol lehet hasznalni, eladokkent es vevokent is. az elado onnan adja fel a termeket, ahol el. ha az kina, akkor kinabol fog jonni, ha anglia, akkor angliabol. de a nyugati orszagokbol jellemzoen baromi draga a postakoltseg (persze vannak kivetelek), kinabol sokszor ingyenes.
2020. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
én csak nyugati országból rendeltem eddig szerintem amerikábol drága mert hát ugye hajo vagy repülő hozza amugy szerinted mik lehetnek még azok között a csomagok amivel jönnek milyen szálítmány lehet köztük szerinted??
2020. júl. 16. 10:03
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 ember, nem ertem mit mondasz!! a valo eletben is igy beszelsz? hohgy erteted meg magad?? kozpontozas?? nyelvtan orakat ataludtad?
2020. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
szlovákiába jártam ám rendeltem egy terméket és jó nagyon érdekes dolog merült fel vele kapcsolatban
2020. júl. 16. 10:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!