Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek az Ebay milyen...

Szerintetek az Ebay milyen oldal illet tényleg eljönnek Angliából stba termékek???

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok hogy tényleg igaz hogy akik feladják a termékeket azok tényleg angolok németek plusz egyéb származású emberek illetve hogy történiík a dolog feladja postán a dolgot és hogy jön átt letundá valki írni a menetét???
2020. júl. 16. 07:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mielőtt bármit csinálsz, tanulj meg írni, fogalmazni, értelmes, érthető mondatot leírni. Az sokat segít!
2020. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jolva igaz kicsit hibásan írtam de érthető nem ?
2020. júl. 16. 08:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, megjönnek a termékek, de az esetek nagy részében többe kerül a szállítás mint a termék. Kivéve kínából, mert ott az állam támogatja a postát, így gyakran ingyenes, vagy pár cent a posta. Minden megérkezik, de kérdéses, hogy mikor. Kínából Magyarországra jellemzően 2 hét alatt itt vannak, de aztán még 2-3 hetet állnak a kicserélőben, a vámon és valahol a Magyar Posta rendszerében, mire kézbesítik. Ami regisztrált (ajánlott), azt jellemzően gyorsabban kézbesítik, mint a közönséges levélként feladottakat.
2020. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De az hülyeség hogy Kínából jönnek hát az eladók magyar is vannak és Angolok is akkor hogy jöhet kínából hát rendeltem egy csomagot és angol újság volt akkor mond el már nekem ??
2020. júl. 16. 08:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Az nyilván nem kínából jön, én csak azt mondtam, hogy jellemzően onnan van ingyen posta.
2020. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
aha értem köszi szépen tehát világ bármely tájékáról érkezhet?
2020. júl. 16. 08:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Meg tudod nézni a termék adatlapján, sőt tudsz rá szűrni is, hogy melyik országban van a termék.
2020. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen kijön ki árulja a felhazsnálló például német angol esetleg amerikából is jöhet
2020. júl. 16. 08:48
 9/14 anonim ***** válasza:

"de az esetek nagy részében többe kerül a szállítás mint a termék"

Persze, ha 500 Ft-os vackot rendelsz.

Én legutóbb egy Seiko órát rendeltem, 165 000 Ft-volt, + a posta 16 000 ( Olaszországból), de még így is kb. 25 000-el volt olcsóbb mint a legolcsóbb itthoni forgalmazónál.

2020. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen ez igaz a posta nagyon drága de sok jó dolog van az ebayon például figurák amiket nem tudsz megszerezni egyéb tárgyak
2020. júl. 16. 09:00
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!