Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudhatnám hogy meg e...

Honnan tudhatnám hogy meg e fog érkezni???

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket az ebay-ról hitelkártyával történt a fizetés honnan tudhatom ,hogy me e fog érkezni mert nem nagyon értek az ebay oldalhoz azt tudom rendelést leadták mert ki jött ,hogy megrendelte a terméket ,de azt nem tudom hogy ha automatikusan megjön a visszajelzés a rendelés sikeres akkor volt e rajta annyi pénz??? szerintetek mert akartam rendelni egy másik elemet és már nem fogadta el a hitelkártya számát???? akkor szerintetek meg fog jönni??? Mert legutóbb is ugyanzt a számot adtam meg tehát akkor azért nem sikerült a rendelés mert nem volt rajta anniy pénz????
2020. júl. 9. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nyugtass meg, hogy meg nincs valasztojogod...


totalisan erthetetlen mit akarsz mondani, a 12 eves gyerekem ertelmesebben fejezi ki magat mint te.

2020. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudod, hogy mennyi pénz van a számládon? Lépj be a netbankba és nézd meg.

De sms-ben is kaptál volna jelzést, hogy sikertelen tranzakció. Meg az oldal se igazolta volna vissza a rendelésed.

Szerintem inkább ne rendeljél egyedül, kérj meg valakit, hogy segítsen :D

Hogy mikor fogod megkapni az ott volt a megrendelésnél, attól függ, hogy milyen szállítási módot választottál. Mindig ott van tájékoztató jelleggel, hogy pl. 14 napon belül, 3-5 napon belül, 30 nap, akármi.

2020. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ht azt hogy megrendeltem egy terméket mi a garancia hogy megjön ebayon keresztül és elfogadta hitelkártya számát hogy csak akkor fogadja el ha van rajta pénz???
2020. júl. 9. 10:07
 4/10 A kérdező kommentje:
aha köszi szépen
2020. júl. 9. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:

"azt tudom rendelést leadták mert ki jött ,hogy megrendelte a terméket...

szerintetek mert akartam rendelni egy másik elemet és már nem fogadta el a hitelkártya számát????

akkor szerintetek meg fog jönni??? "


Olvasd már el kérdező, hogy mit írtál...

Csatlakozom 1-eshez, egy nagy zagyvaság az egész ( a nyelvtani dolgokba már nem is mennék bele)


Aztán higgadj le és próbáld meg értelmesen megfogalmazni, mit volt a vásárlás folyamata és szeretnél tudni?

2020. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kaptál e-mail-ben visszajelzést a megrendelésről?

Ha belépsz az oldalra, akkor mi a megrendelés státusza?

Fizetéskor szoktál kapni sms-ben értesítést? Most kaptál?

2020. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az a baj facebokkal vagyok bejeletkezve email címem az megszünt de ebay ra nem kaptam semmi féle üzenetet
2020. júl. 9. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:
ez hulye...
2020. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én feladom :S
2020. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
miért vagyok hülye?
2020. júl. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!