Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudják az emberek...

Miért nem tudják az emberek kicserélni a pin kódjukat?

Figyelt kérdés
Dühítő a sok idióta, akinek megjegyezhetetlen PIN kódja van, erre felírja filccel a kártya hátuljára, vagy melléteszi papírcetlin azzal az indokkal, hogy nem tudja megjegyezni. Eleve, ki az az egybites agyú, aki nem tud 4 számot bevésni az agyába? Ma meg nem tudja, akkor miért nem változtatja meg valami neki tetszőre? Szerintem az emberek egy része nem is tudja, hogy bármikor megváltoztathatja.

2020. júl. 5. 13:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

Mondok durvábbat. Vásároltam egy ruhaboltban több évvel ezelőtt, amikor még csak mágnes volt a kártyákon, lehúzták, és alá kellett írni a nyugtát. Ezt meg is tették, én aláírtam, és a hölgy annak a rendje és módja szerint összehasonlította a nyugtán szereplő aláírásomat a kártyámon lévővel. Illetve csak hasonlította volna, mert én elfelejtettem eredetileg aláírni a kártyát.

Közölte, hogy így nem tudja elfogadni a kártyámat, mert nincs aláírás. Aztán kis gondolkodás után hozzátette, hogy igazából most is aláírhatom. Miután ezt megtettem, leesett az állam, mikor láttam, hogy emeli a kártyát, és az imént odafirkált aláírásomat összehasonlítja az egy perccel azelőtt a nyugtára írttal.

Annyira megdöbbentem, hogy elfelejtettem hangosan röhögni.

De inkább szomorú volt.

2020. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!