Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan Magyarországi Bank...

Van olyan Magyarországi Bank ahol online lehet nyitni társtulajdonosi számlát?

Figyelt kérdés
A Gránit bankot tudom, de bárhogy próbálok regisztrálni nem fogadja el a lakcímkártya számot. Pedig már beírtam a személyi számot is hátha arra gondolnak de nem.

2020. júl. 3. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyisd VideóBankon, ott nem kell beírnod a lakcímkártya számot. Az ügyintéző kamerán keresztül le fogja fotózni a személyidet és a lakcímkártyádat is. Mindössze a neved, születési helyed, szültési időd, telefonszámod és e-mail címed az, amit neked kell beírni. (Plusz lesz egy SMS megerősítés és választanod kell netbank felhasználónevet)

Nekem 20 perc alatt megvolt a teljes folyamat, kb. 1.5 óra múlva már működő számlám volt.

2020. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez lett volna a cél hogy videóbankos azonosítást kérek de előtte meg kell adni ezeket az adatokat és nem fogadja el a lakcímkártyát.
2020. júl. 4. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy online számlanyitásnál kérsz VideóBankos azonosítást, vagy VideóBankon nyitod meg a számlát. Nem ugyanaz a kettő.


Nyisd meg munkaidőben ezt az oldalt: [link]


Ha innen indítod, nem kell beírnod sok mindent, többek között a lakcímkártya számát sem.

2020. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!