Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp Bonusz hitelkártya mennyir...

Otp Bonusz hitelkártya mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

Ajánlották a bankban, ügyéntézéskor, természetesen reflexből elhajtottam őket. De utána néztem és mégsem hangzik annyira rosszul.

Ha jól láttam van éves 4340 Ft kártyadít, meg havi 291 Ft zárlati díj, ha visszafizetem időben, akkor egyéb költség nincs, mivel én nagyon sokat vásárolok bankkártyával, így vissza is jönne a 30 000 ft év végén, ami nem rossz a semmiért.

Nyilván értem, hogy abból élnek, hogy úgy sem fogom vissazfizetni, túl költekezek... és mindenki, így indul neki, hogy én nem fogok, de szerencsére nem hónapról hónapra élek, marad pénzem mindig hónap végén is, így ha valami lenne az adott hónapban, van megtakarításom, amihez nyúlhatok, nem a hitelkártyát fogom megcsapolni. Csak arról vásárolok és hónap végén átutalom a másik számláról. Ha valami nagy baj ütne be és még a megtakarításaimat is felélném, utána is hülye lénnék, többet költeni, mint amennyi pénzem van, akkor felveszek személyi kölcsönt inkább, de sose kelljen. Szóval tudatosan használva, van valami apróbetű ami miatt nem éri meg? Jól jön év végén 30 000. Nem egy nagy összeg, de cserébe csak havonta egyet kell utalni. Szerencsére elég nagy önuralmam van pénzügyi téren, ha egy hónapban túl költekezek pl lakásfelújítás miatt előfordult, de egy átlag hónapban mindig marad pluszpénz, akkor is a megtakarításaim sem szívesen nyúlok és átállok spórolós időszakra, alig költök hiába van még egy csomó pénz amit költhetnék. Ha hozzá kell nyúlnom, mindig pótolom amennyit elvettem. Egyszer 0-ba vinném magam hónap végére már, attól rosszul lennék, nem hogy mínuszba.



#OTP #hitekartya
2020. júl. 1. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én már hat éve csak hitelkártyával fizetek mindent, egyszer sem csúsztam meg a visszafizetésével. Én az ersténél vagyok, éves szinten kb 6ezrembe kerül és nagyjából 33-35 ezernyi visszatérítésem van. Ha valaki okosan használja ezt, akkor jól ki lehet jönni belőle.
2020. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. júl. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!