Hogyan tudok euro alapú államkötvényt venni?

Figyelt kérdés
Van már államkincstár számlám amihez hozzávan rendelve egy lakossági folyószámla. Euro alapú államkötvényt szeretnék venni,de ezt nem engedi a rendszer! Deviza számlát kell nyitnom ,vagy euróért bent a kirendeltségben is vehetek?
2020. máj. 31. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi az a pemál? Pemáp van, amit korábban pemák-nak hívtak, és amióta létezik, lehet webkincstáron venni. Légyszi, nézz utána, mielőtt folytatod a kabarét, ezzel a kamuzással egy csomó itt tájékozódó embert megtévesztesz.
2020. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tyű egy betű elírás és már képtelen vagy értelmezni egy egyszerű mondatot. Ez igen. szerintem feleslegesen picsognod itt, úgyis tudjuk, hogy nem vettél az államkincstár honlapján euró alapú állampapírt, mert nem.lehet. Szerintem felesleges itt hisztizned
2020. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor segítek:

Rákeresel google-ben: webkincstár pemáp


Első találatok egyike pdf-ben a 2017-es kézikönyv, abban benne van, hogyan lehet a webkincstáron hogyan tudsz pemápot venni, mert ez már egyébként sok éve nem változott.


Ha nem természetes személyként van számlád vagy külföldi vagy, akkor nyilván nem tudsz venni, de akkor pmápot sem.


Köszönöm, hogy segíthettem.

2020. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Keress rá, nem légy rest utána nézni annak, amit nem tudsz. Nem ciki tanulni!
2020. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Megnézted a PDF-et? Elolvastad, amit linkeltem?


Nem nekem kell tanulnom, neked, tekintve, hogy én tudom hogyan kell webkincstárban pemápot venni, te vagy az, aki nem találod.

2020. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mivel én tisztában vagyok vele, nekem nem kell utána kutatgatnod. Tedd meg te, ha ennyire bizonytalan vagy
2020. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!