Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pay Palről, ha a felaldó...

Pay Palről, ha a felaldó visszahívatja a pénzt, mi történik, ha nem adom vissza?

Figyelt kérdés

Nem tetszik neki, meg azzal fenyegetőzik, hpgy visszahívatja. Meg mia az, hogy nem írok neki 5 percenként!


Nem ebay, már pedig én nem adom vissza!


Arról nem beszélve, hpgy 10.000 forint volt megkaptam belőle 9300-at,mert valahogy úgy küldött pénzt, hogy levonta. Előre szóltam, hogy tisztán szeretnék megkapni annyit, mennyi a kezelési költség! Meg, hogy forint számlája van-e, mindent leírtam neki előre. De "szia drága mizu reggel, írj vissza pusza". Erre fenyegetőzik, napi 5-öt kapok ilyet, most hétvégén közvetítsek neki... Bolond!


1000 Ft szállítási költségről is hallgat az elejétől fogva, nem kaptam meg! De azért postázzam ki neki Svájcba, nem érti meg, hpgy hétvégén nincs posta!


A végén közölte, hogy azért Pay Pal volz, hogy vissza tudja hívni, mert sima utalást nem tud!


Feladom neki a napokban, ahogy ígértem, csessze meg, ha vissza is hívatja, nem adom vissza, nincs is a Pay Pal számlámon. Sok sikert hozzá!


2020. máj. 10. 20:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Mondtam, hpgy visszakapja a 9300-at, de nem, neki kell, de közvetítsek 5 mp-enként, mi van velem... "szia kedves, hogy telik a napod, pusza!


" szia kedves, mizu, összeállítottad a csomagom, ez a címem, tudod? Puszi csókollak"


Mikor normálisan leírtam neki! Előre, hosszú üzenetekben, a címét is tudom!


De ő nem szimplán küldöli a pénzt, hanem valami vásárlásként!


Az elejétől fura volt, meg nem is tisztán 11ezret kaptam, amit beszéltünk. Pedig csomószor leírtam, mennyi a posta!

2020. máj. 10. 20:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha refundol, akkor akarmit teszel a pp levonja a penzt, ha kell minuszba megy a szamlad.


Na de a refundnal neki be kell bizonyitani hogy nem kapta meg, de ha te bizonyitod h elkuldted, akkor neked ítélik meg es visszakapod a penzt.



Tulajdonkeppen a refund egy minibirosag ahol a ket felnek kell bizonyitani a velt vagy valos serelmeket es ezek alapjan a pp valaki javara dont.

2020. máj. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem fizetett ajánlott postaköltség árat! Sőt, semmilyen postaköltség árat, gyakorlatilag átbaszptt! Leírtam neki, azt mondta, majd megkapom a plusz 2000 foribtot, ha odaér.... A magyar postát ismerve, plusz itt felis bontagatják a küldeményeket....



Most gyakorlatilag akármit csinálok, ő vissza fogja kérni az árat? Nem vagyok ebayes eladó! Eddig giftként küldték a pénzt....


Ha addig törlöm a számlát, mi van? Persze feladom, de az utólag visszahívást baszhatja szerintem....

2020. máj. 11. 07:07
 4/4 anonim válasza:

Kérdező vagyok, ez az ember elmebeteg... Már hétvégén is vissza akarta hívatni... Ma mivel hogyan ért volna ki eddig Svájcba, visszakért 32 svájci frankot, ami jóval több, mint az 9300 forintom... Ez hülye.


Mi van, ha nem fogadom el? Érkezik neki a cucc, de ez olyan, hogy el is kellett neki készíteni, nem csak küldöm...


Szombaton azzal femyegetett, hogy visszahívatja, péntek délután beszéltük meg... Hogyan érjen oda szombatra, meg nem a megbeszélt összeget kaptam...

2020. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!