Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS valakinek van bankkártyája...

SOS valakinek van bankkártyája? 🙏❤️

Figyelt kérdés
Szóval érkezett egy csomagom Foxpost automatába, és ott csak kártyával fizethetek. Szüleim off, olyan dolog amiről nem biztos hogy tudniuk kell (semmi törvényellenes!). Szóval ha valaki ráér hétvégén az légyszi írjon, lány vagyok, nem foglak megverni, nincs nálam kés és nyilván hozom a pénzt is. Meghálálom amivel tudom❤️❤️

2020. máj. 7. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek van bankkártyája, de fogsz itt ajánlatot kapni egy kis 18+-ért cserébe szívesen elutazik neked valaki Pécsről Debrecenbe is.
2020. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

És nincs a környezetedben egyetlen barát, osztálytárs, rokon, akihez tudnál ilyen ügyben fordulni? (nagyon hülyén néző smiley)

Inkább vadidegen embereket kérsz meg?

Ráadásul azt sem írtad meg, hogy melyik városról lenne szó?

2020. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha veszprém környéki vagy, akkor szívesen segítek.
2020. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. pont azért kérem itt mert a baratnom aki megígérte mégse tudja, és nagyon sürgős, ezért mar mindenhol keresek. Nyilvan a barátaimat kérdeztem meg elsosorban, de valakinek nincs, valaki nem budapesti, nem ér ra stb., rokonok nem tudhatnak rola mert juult rendeltem
2020. máj. 7. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit vettél? Ajándékot? Amúgy meg a kérdésre válaszolva sajnos nem tudok segíteni.
2020. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18:12-es mar mondtam feljebb, juult rendeltem, annak a szuleim nem biztos hogy örülnének
2020. máj. 7. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagylány, akinek bankkártyája sincs és titkolja anyuék elől, hogy dohányzik?
2020. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
10:13-as nem dohányzom és nem titkolom. Nem mondja el az igazságot és hazudik nem ugyanaz. Juul nem egyenlő cigi. Kevesebb mint félév múlva leszek 18, és eddig nem volt szükségem bankkártyára. Megkérlek hogy ne ítélkezz mások fölött és ne írj olyan dolgokat, amik nem válaszok a kérdésemre köszönöm.:)
2020. máj. 8. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!