Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP visszatérítés/kedvezmények...

OTP visszatérítés/kedvezmények. Mikor kellene mutatni, hogy jogosult vagyok pénz visszatérítésre?

Figyelt kérdés

Aktiválva van minden vásárlási kedvezmény. Az egyiknél azt írta, hogy online vásárlásra érvényes. Rendeltem arról az oldalról és online fizettem ki a kártyámmal. Ez talán vasárnap volt. Az OTP pedig nem mutatja, hogy lenne elkönyvelni való összeg. Ennek egyből kellene látszódni vagy kell egy kis idő, nem automatikusan érzékeli a rendszer.

Az is lehet a gond, hogy barion útján lehetett fizetni azon az oldalon. (vagy utalással, ami nekem nagyon drága, több lett volna az utalás, mint a visszatérítés összege)



2020. máj. 5. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:

A számládhoz tartozó kártyáddal fizettél? Arra érvényes a kedvezmény.

Köv. hó elején írják jóvá: netbankon a vásárlási kedvezmények/előjegyzett jóváírások pontban láthatod az összeget.

2020. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen azzal fizettem. Ott nézem, de nincs előjegyezve még mindig. Ismerősök azt mondták, nekik fizetés utáni pár órában már mutatni szokta ott.
2020. máj. 8. 06:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mutatni szokta egyből, azt is mutatta, amikor kihagytam kedvezményt, mert nem volt aktiválva a kedvezmény.

Netbankban jelezni tudod üzenetben, hogy nem jegyezték elő.

2020. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20 perc chat, 1 óra telefonálgatás után annyit sikerült elérnem, hogy megtudtam, hogy kb semmit se tudnak a rendszerről, akik ott ülnek. 3x kapcsoltak máshoz, 20 perc zenélés közben 2 percenként meghallgattam, hogy "használjam ki a visszatérítési kedvezményeket" reklámot. Engem kérdezgettek, hogy szerintem látni kellene, mik a tapasztalataim, mert fogalmuk sincs. Elvileg felvettek jegyzőkönyvet, azóta se látszik az előjegyzettek között a visszatérítés.

Nem egy nagy összeg, csak elszomorító, hogy van egy ajánlatuk, ami utána nem működik. Amit telefonban elmondtak az jött le, hogy nem biztos, hogy bármit tudnak majd csinálni, így jártam. Máskor meg lehet, hogy pont olyan helyen vásárolok, ahova belekalkulálom, hogy majd jár visszatérítés, majd megint nem lesz és akkor majd lényegében drágábban veszem meg, mert lehet, hogy valahol nincs visszatérítés, de alapárban olcsóbb.

2020. máj. 12. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kisebb terület foglalkozik a vásárlási kedvezményekkel, nem lep meg, hogy az ügyfélszolgálat ebben nem tudott segíteni, amúgy simán jóváírják a jogosan vitatott összegeket.

Én legutóbb március 1-jén tankoltam és ugye a mol-os kedvezmény előző este lejárt, 1-jén pedig nem aktiváltam újra :S 400 Ft-ról volt szó, de azért bosszantott.

2020. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó részleg, akikkel beszéltem annak pont illet volna tudni a róla, mert azok előtt reklámozta nagyon a várakoztató, hogy "bővebb információkért kérdezze meg munkatársunkat kapcsolás után".
2020. máj. 12. 14:49
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma kaptam meg az OTP levelét panaszom miatt. Kb. az volt benne, hogy ők nagyon cukimukik lesznek, mert megadják a kedvezményt, de így nem járna, én rontottam el. Akkor jár, hogyha OTP logóval ellátott online fizetés módot választottam volna. Ez nagyon jó, csak ilyen nincs ezen az oldalon, miközben a visszatérítési akció pedig van.

Biztonság kedvéért leellenőriztem így lehet csak fizetni az oldalon:

online Barion-nal (ezt választottam)

utalás

utánvét

2020. máj. 27. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudtam :I ... de látod, jóváírták :)
2020. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!