Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel plusz törlesztés?

Diákhitel plusz törlesztés?

Figyelt kérdés

Ha másodéves vagyok és felveszek diákhitel pluszt,akkor ezt sem kell elkezdeni ugyanúgy törleszteni,amígy van aktív hallgatói jogviszonyom? (Utána még egyből mesterre is mennék)

Vagy ezt már akkor el kell kezdeni törleszteni,amíg egyetemista vagyok?

Sajnos úgy néz ki fel kell vennem,mert elküldtek a cégől ahol gyakornokoskodom és semmi mást nem találok, a szüleim sem tudnak nagyon segíteni:(

Jól jönne ez a támogatás, de egyetemi éveim alatt nem valószínű,hogy vissza tudnám törleszteni:(

21L



2020. ápr. 29. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd fel, legfeljebb törleszted a másik diákhitelből, amikor eljön az idő. Azzal is megspórolsz egy éves 2%-os kamatot.
2020. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben kiszámoltam,hogyha 200ezret veszek fel,akkor is havi 5000valamennyit kéne csak visszafizetnen 5 évig.
2020. ápr. 29. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A felvételt követően 1 év múlva el kell kezdeni törlesztened. Viszont! A futamidőt te szabod meg az elején, ez 1 és 5 év között lehet. Így szerintem nyugodtan vedd fel, 5 év alatt nagyon alacsony törlesztővel vissza fogod tudni fizetni.

2020. ápr. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!