Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek ez lehetséges? Én...

Szerintetek ez lehetséges? Én nem akarom elhinni.

Figyelt kérdés

Lakáshitelt szeretnénk felvenni. Először az OTP Banknál voltunk, ahol irreális lett volt a tőketörlesztés havi összege a magas kamat miatt. Erre azt mondták, hogy ha kapunk egy másik banknál jobb ajánlatot, akkor azt vigyük be. Természetesen kaptam ennél jóval kedvezőbbet, amit be is vittem (OTP-nél van a bankszámlám ezért lenne a legjobb ott ha még is lehetne), amit a fiók vezető el is küldött, azt mondta, hogy hétfőn fog hívni.

Ti hallottatok vagy volt már hasonlóval tapasztalatotok? Én nem akarom elhinni, hogy ezt csak ilyen egyszerűen letudom "alkudni"..


2020. ápr. 25. 21:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

13:06-os,

ez biztos? Mert nekem utóbbi van viszont, akkor annak elméletileg gyorsabbnak kellene lennie.

2020. ápr. 26. 14:10
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

igen, biztos, a hitelkártyák töröltetése a lassú, a hitelkeret gyorsabban lezárható.

Azt is megteheted, hogy keretcsökkentést kérsz aminimum értékre, az 1-2 napon belül megtörténik. Ezt akkor javaslom, ha kisebb kerettel az igénylés már átmegy. A teljes keret 5%-át nézik tehernek a jövedelem számításánál.

2020. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!