Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magyar állampapír pluszrol...

Magyar állampapír pluszrol vélemény? Hol lehet vásárolni OTP? Posta?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 20:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%
Tökéletesen egyetértek Norbival. Illetve az sem lepne meg, ha kihoznának valami válságkötvényt a MÁP-nál jelentősen jobb hozamokkal, mert az euró alapú államkötvény reális költségszintje a forint idei kiváló teljesítményét figyelembe véve valahol 20% körül lesz. Ha a lakosságnak kijönnek egy fix 7% kamatozású 1-3 év lejáratú, vagy infláció + 4% kamatozású, szinten közép futamidejű kötvénnyel, amit 100%-on váltanak vissza, akkor talán elgondolkoznának az emberek azon, hogy betolják a pénzt újra állampapírba.
2020. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
46%

:-)))


Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter esete van? :-)


Hát 10 év alatt mondjuk úgy hogy nem ment nagyon mínuszba az euró a forinthoz képest. nem jövőe mutató dolgoról beszéltem, hanem múltbeli eseményről, igaz én már amióta az mnb is kijelentette, meg a kormény is, hogy nincs árfolyamcél, amit a napoknban megint megerősítttek, azóta elég egyértelmű, hogy nem az a kérdés, hogy mennyi lesz az euró,-hiába a szinted cak ezt tudja megérteni a dologból - hanem hogy nem érdekli őket, hogy mennyi lesz az árfolyam egyenlőre :-)


De elvileg neked ebbe van pénzed, így nyilván tudod... vagy nem?! :-)


Ezt hogy kinek mennyije van, ennyiből meg is tudtad állapítani?!


Én nem villogok a vagyonommal, de látszólag Neked ez valamiért nagyon megy és csak neked lehet igazad ellenvéleméyn nélkül. hiáa hogy az Állampapír kibocsájtója is pont a ellenkezőjét mondja és cselekszi, mint amit állítasz.


Van az a réteg is, akinek pénze van, de más nincs hozzá. :-)

2020. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
47%
Megmagyarázni még mindig nem tudtad, csak a sajatodat reklamozod. Nem mindegy, hogy a h.lye okoskodik vagy fordítva esete áll itt fent inkább :)
2020. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó:


Ez a Bak Norbert egy vicc :D


Minden üzleti jellegű kérdéshez hozzászól, azt hiszi, hogy attól mert otthon az asszony elhiszi neki a hablatyolását az attól úgy is van :D :D

2020. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen, tudom, már elég sok helyen olvastam tőle ugyanezt. Attól, hogy neki bevált sz a befektetési forma, még nem azt jelenti, hogy másnak is ugyanolyan jó. Pláne, hogy ennél a kérdésnél a MAP+ volt a kérdés és senki sem kérdezte az eurójáról
2020. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
70%
Én itt csak azt olvastam, hogy véleményt kért a kérdező.Állampapír meg sokféle van. De elvileg ezt Te is tudod , akinek szintén pemàpja van. ( Elvileg). 😁😁😁
2020. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%
24-es még a Nav is elhiszi, nem csak az asszony. 😁
2020. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
De én tudok olvasni, veled ellentétben, és ha a magyar állampapír pluszról kerdez, akkor arról írok. Mit nem értesz még ezen, de komolyan?
2020. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%

21-es plusz itt van talonban már tavaly óta a "szupernyugdijkötvény" is, amit szeptemberben pont a màp+ miatt nem hoztak be.


Most , hogy kifulladóban a lakossági állampapírpiac - plàne hogy vannak akik a nyugdijtartalékhoz nyúltak hozzá a megszűnő bevételek miatt - zöld lenne az út egy magasabb kamattal , hosszab futamidőn eloszló akár ugyanúgy inflàlható papírral kijönniük, mint a màp+ ,ha a cashflowt is tartani akarják.


A kimásolt, mostani Àkk módosítása is a deviza kibocsájtások és a hosszabb futamidő felé mutat jobban. Igaz ezzel a most lejáró 1-3 éveseket nem fogják motiválni újrakötésre, ha eddig sem gondolkodtak azok 5 évben, ahogy a pmàposok nagy része se mozdult a màp+ behozatalakor.


Nemrégiben pont a pmàpot javasoltak még további kamat emelésre, pont ellenpólusként, mint amit levágtak tavaly ősszel 1%-ot hogy tereljék a nyájat a màp+felé ha kell, ha nem.

2020. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
És nyomja tovább, beszarok :D :D :D
2020. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!