Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma rendelni akartam kártyával...

Ma rendelni akartam kártyával egy webáruházbol de nem sikerült, ezt kaptam, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

A fizetés sikertelen volt!


Időtúllépés hiba!

A tranzakció sikertelen státusszal lezárásra került időtúllépés miatt. Megerősítjük, hogy nem indítunk terhelést kártyáján, eddigi foglalása feloldásra kerül. Olyan esetekben, amikor a kártya ellenőrzése megtörtént a fizetőoldalon, azonban Ön nem tért vissza webáruházba, úgy a tranzakció automatikusan sikertelennek minősül. A bankok többsége azonban csak a foglalások megtörténtéről küld SMS-t, azok feloldásáról nem.

Ezt a webáruháztól kaptam. Most akkor újra meg kell rendelni vagy érvényes a rendelés? Természetesen nincs rá lehetőség hogy megegyszer próbáljak fizetni. Rendelési előzmény sincs. Csak az email.



2020. ápr. 18. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg túl sokáig vártál a fizetéssel valami miatt.

" Megerősítjük, hogy nem indítunk terhelést kártyáján, eddigi foglalása feloldásra kerül."


Tehát nem fizettél. Nincs netbankod? Ott amúgy megnézhetnéd, mielőtt újra rendelsz, hogy beterhelték-e? - de szerintem nem.


Meg kell rendelned újra.

2020. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vette le, meg az adataimat sem tudtam beirni. Mert valahogy eltűnt az egész, és nem lehetett visszahozni már. De az a gond 2 emailt kaptam, egyikben az van sikeres rendelés, a másik meg ez.
2020. ápr. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!