Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes Diákhitelt Pluszt...

Érdemes Diákhitelt Pluszt igényelni, mert laptopra lesz szükségem?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj lesz új laptopot vennem, mert a régit nem éri meg javíttatni, 5 éves, tavaly 40.000 ft-ot költöttem rá és most nem akarnék még egyszer ugyanennyit. Nem tudom, meddig fogja bírni, viszont nem lenne pénzem olyat venni, amilyet szeretnék (csak olyat, ami a jelenleginél gyengébb teljesítményű, de az nekem nem lenne jó). Ez a 0. Kamat pedig nagyon előnyösnek tűnik, december 31-ig pedig nem is kell elkezdeni törleszteni. Végzős egyetemista vagyok, így most nem dolgozom, a szüleim pedig biztos nem tudnának pénzt adni egy átlagnál jobb gépre. :( De amúgy ha nem diákhitelt vennék fel, akkor is max. Úgy tudnék venni laptopot, hogy törlesztőre (nyilván, mert miből tegyek félre annyi pénzt sitty-sutty), de az sosem előnyös üzlet. A 0. Kamat szerintem jobban megérné.


Szerintetek?



2020. ápr. 16. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes, de ne vegyél magasabb kategóriájú gépet, mint amire szükséged van. Magyarul nem kell felvenni az egész összeget.
2020. ápr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ mennyire sürgős. Nem tudom van-e ösztön díj, de ha valamennyit félre tudnál rakni jobb lenne. Ha van olyan rokonod aki tudna adni érdemes lenne vele megbeszélni ezt. Vagy akár az egész családdal, hogy közösen adjanak kölcsön valamennyit, és majd te vissza fizeted. A család azért jó, mert megértőek (gondolom én), és ha valami miatt nem tudnád vissza fizetni időbe, akkor adnának még időt. Ha javasolhatok laptopot, akkor valamilyen Lenovo Legion-t javasolnék, mivel szerintem jó az ár/érték aránya.
2020. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kereken 1 év múlva kell elkezdeni törleszteni, miután felvetted.
2020. ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is laptopvásárlás miatt fogom felvenni a Diákhitel Pluszt. Sajnos nagyon a halálán van a mostani gépem, és doktori hallgatóként nekem állandóan szükségem van rá a kutatáshoz és a disszertációm írásához, a doktori ösztöndíjam pedig kell sok minden másra, így számomra is nagyon jókor jött a kamatmentes Diákhitel Plusz bevezetése.
2020. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!