Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bevonta a kártyámat az automat...

Bevonta a kártyámat az automata, valószínűleg rossz PIN kód miatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Leakartam volna venni pénzt ma a kártyámról de bevonta,első 3 alkalommal szrakodtam a PIN kóddal utána megadtam a jót és bevonta, azt írta az atm "ha bevonták a kártyáját akkor....." else tudtam olvasni mert gyors eltűnt


Pénz nincs a telefonomon, vissza kaphatom még a kártyámat? És ha igen mikor? Valamint a rajta levő pénz megmarad?



2020. ápr. 12. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem újat kapsz. Vagy bemész kedden vmelyik banki fiókba vagy a bank honlapján nézd meg, hogy van-e visszahívás kérés vagy email lehetőség.
2020. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

1 válaszoló vagyok

Számládon van a pénz, nem kártyádon. A kártya csak egy eszköz, amivel hozzajutsz a pénzedhez. Ha kártya elveszik vagy beszívja az automata attól még a számládon marad a pénz, mikor jutsz hozzá nem tudom, érdemes felvenni a bankkal a kapcsolatot minél előbb.

2020. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pénz a bankszámládon van és igen, rajtamarad a pénz, annyira, hogy ha egyenlőre nem kapod vissza a kártyádat, akkor végszükség esetén a bankfiókban fel tudod venni a pénzed, személyivel, - csak az jóval többe kerül.


A bankkártyád "jó helyen" van - legalább nem lopja el senki és nem tudnak vásárolni róla :-)

Igen, kedden menj be a bankodba és érdeklődd meg, mihez tudsz kezdeni, visszakapod-e?

2020. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És kb az új kártyáért mennyit kell fizetni?
2020. ápr. 12. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Pffff. Ezt meg hogy csináltad?
2020. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pin kódot 3x lehet elrontani, amit sikerült abszolválni. Bemész a bankba kedd reggel egyrészt tudsz pénzt is kivenni, másrészt megmondod, hogy az automata elnyelte a kártyád. Kérdezni fogják, hogy melyik automata és mikor tette. Valószínűleg újat kell csináltatni, mert a talált kártyákat automatikusan letiltják.
2020. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én letiltattam. Ingyen kaptam másikat.
2020. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!