Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Léteznek olyan kereskedések,...

Léteznek olyan kereskedések, ahol bar listásként is lehet autót venni hitelre?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy elvileg nem,de gyakorlatilag láttam pár ilyen hírdetést,de nem tudom mennyire lehet igaz.

Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalat?


2010. júl. 26. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó a megérzésed, sajnos!

Hiteltcsak jelzáloghitelt kaphatsz, azt is csak akkor ha passzív BAR-os vagy, szigorított feltételekkel.

2010. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, de csak akkor, ha passzív BAR-os (KHR)vagy. Tehát ha a tartozásod már kifizetted, de az utolsó befizetett összeg után ugye még 5 évig csak listán vagy. De ha még nem fizetted vissza, akkor aktív vagy, ebben az esetben csak akkor van esélyed hitelre vásárolni, ha van olyan ismerősöd, aki vállalja,hogy mehet a nevére. Ezt viszont jól gondold meg, ha sikerül is találnod valakit, ezt fizetned kell ha törik, ha szakad..
2010. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!