Miklósi timi kérdése:

Mennyi a lejárat utan a türelmi idő a zálogfiókoknál?

Figyelt kérdés
Március 7.en sajnos bekellett vinnem az ékszereimet a zaciba. Nemsok mindent kaptam érte. 1 honapra kértem a hitelt ami most április 5en jár le. Sajnos a jelen helyzet miatt elkuldtek a munkámból. Most ha a héten nem jutok be h meghosszabbítsam akkor még nem értékesítik ugye!? Életemben nem voltam még zaciba es nemtudom most ilyenkor mivan. Mert a papirra is írnak mindent de inkább rákerdezek. Koszonom ha válaszoltok!
2020. márc. 30. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Államiba vitted? Vagy magáncéghez? Nekünk a papíron rajta van a lejárati dátum, ami ma járt le volna le, de közölték hogy ez is hitelnek minősül, tehát nem adják el,viszont a magasabb kamattal számoljunk. Illetve azt mondta a zacis úgy járunk a legjobban ha kivesszük, és újra visszatesszük.
2020. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!