Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nővéremmel vettünk közösen egy házat részletre 16m ft ért. Én vagyok az adós, nővérem az adós társ, a nővérem férje a kezes. Majd 2 év múlva eladtuk 13, 7 ért. És bele tettük azt a törlesztőbe. Én kimentem a mostani férjemmel külföldre lakni, mert ő német. Nővérem azt mondta hogy majd ő visszafizeti a maradékot, mert az önerőt én tettem bele. Nemrég jöttem haza emiatt a koronavírus miatt. Most kiderült, hogy a maradék összeget a nővérem nem rendezte, nekem nem szólt róla, hogy küldjek haza pénzt és most már a nővérem férje lakására van az egész ráterhelve. Svájci frankos hitel. Most jelenleg 18,9m Ftot követelnek.

Mi van ilyenkor? Mit csináljunk? Ez az ügy 6 éve történt. És a nővérem nem értem miért nem szólt nekem hogy mennek hozzájuk a felszólítgatások. Most akkor engem fognak elővenni? Vagy elviszik a lakást vagy mit csináljunk?


2020. márc. 23. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A novered egy kreten. Es ezt jol megszivtatok.
2020. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mit tudok tenni ezellen? Nem keresett ezzel kapcsolatban sem ő sem a behajtó. Hogy tudom ezt megszüntetni a nevemről ezt a tartozást? Valami megoldás csak van erre.
2020. márc. 23. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Fizetni kell..
2020. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!