Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem sikerült az online...

Miért nem sikerült az online banki átutalás? (OTP)

Figyelt kérdés
Online próbáltam két utalást elküldeni szombaton, egyik sem sikerült. Hétvégén nem lehet utalni? Vagy mi lehet a baj?
2020. márc. 8. 19:16
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
De, lehet, sőt mosmát működik és azonnali bankon kívül is (a feltételek teljesülése esetén). Mit ír ki, hogy miért nem sikerült megcsinálni? Anélkül elég nehéz találgatni, hogy elírtál valamit vagy csak a rendszer nem működik. OTP-nél az megesik.
2020. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
OTP-nél ma délután utaltam és működött.
2020. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem írt ki semmit, egyszerűen csak nem utalta át.. de akkor holnap is megpróbálom hátha..
2020. márc. 8. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne próbáld meg holnap, hanem előbb nézz rá, mert lehet, hogy elméletileg működik, gyakorlatilag meg nem ment át, várakozik vagy esetleg csak visszajelzést nem kaptál róla - szóval várj holnap reggelig, mert lehet, hogy akkor teljesül.

Igen, tudom, hogy elvileg azonnali utalás van, de még azért elég döcögős. OTP-nél például kifejezetten ki van írva, hogy nem mindig jön meg a visszaigazolás az utalásról, ilyenkor ne utaljunk mégegyszer, hanem várjunk.

2020. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jobb oldalon találsz egy "sorban áll" menüpontot ott meg tudod nézni, hogy egyáltalán rögzítésre került e, és csak az sms-t nem kaptad meg róla amivel visszaigazolod.


Ha nincs ott, akkor fel se vette a rendszer.. Bár ez esetben kellett volna valami hibajelzést adnia.

2020. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Működik az azonnali utalás. Bár én Erstés vagyok, pénteken 17 óra után fogadtam utalást, ma, azaz vasárnap pedig indítottam, azonnal elment minden. Szóval az OTP szenved, vagy valamit elrontottál és elutasította. Az lehet még baj, ha cég vagy vállallkozó vagy, hogy a kötegelt, azaz nem egyedi, egyesével indított utalások még nem az új rendszerbe mennek, hanem a régibe, így az csak hétfő reggel megy majd el.
2020. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!