Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvettem hitelt a páromnak,...

Felvettem hitelt a páromnak, de szakítottunk. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Gondolom nemsokmindent tudok tenni de azért kiváncsi lennék.

Providentről van szó, még 450.000 van vissza amit vissza kell fizetni. Az én nevemen van de miatta vettem fel (tudom tudom ez senkit se fog erdekelni)

Ha nem fizetem akkor kamatozik es egyre csak több lesz? Sehogy se tudom rajta behajtatni? Tudom hülye voltam, nem kell leirni.

Köszi aki segít


2020. febr. 27. 23:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nő vagyok. Új autót kellett vennünk hirtelen, de az ő nevén volt. Azóta már másik autó van. De persze az se az én nevemen. Eddig ő fizette a hitelt, de félek ezekután nem fogja
2020. febr. 28. 10:23
 12/12 anonim ***** válasza:
72%

" Új autót kellett vennünk hirtelen, de az ő nevén volt."


Hát, sajnos akkor már nemigen lehet mit tenni...

Legközelebb legyél okosabb: az autónak legyél Te a tulajdonosa, a párod meg az üzembentartó.


Itt bővebbet tudsz olvasni erről. Ha Te lennél a tulajdonos, akkor most legalább az autót vissza tudnád venni, visszavonni az üzembentartói jogot:

[link]

2020. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!