Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvettem hitelt a páromnak,...

Felvettem hitelt a páromnak, de szakítottunk. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Gondolom nemsokmindent tudok tenni de azért kiváncsi lennék.

Providentről van szó, még 450.000 van vissza amit vissza kell fizetni. Az én nevemen van de miatta vettem fel (tudom tudom ez senkit se fog erdekelni)

Ha nem fizetem akkor kamatozik es egyre csak több lesz? Sehogy se tudom rajta behajtatni? Tudom hülye voltam, nem kell leirni.

Köszi aki segít


2020. febr. 27. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Bizony, neked kell fizetned.

Gondolom, nem csináltatok írást, hogy adósod.

2020. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha nem fizetem egyre több lesz?
2020. febr. 27. 23:39
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen. A.k.a kamat.
2020. febr. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Fizesd ki,
2020. febr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Csak magadnak tudsz hitelt felvenni, onnantól kezdve meg azt csinálsz a felvett összeggel, amit szeretnél pl. odaadod a csajodnak, majd szopsz a hitellel miközben más mással fekszik össze!


Haverom is vett fel 960e-et és odaadta a menyasszonyának, akinek mint kiderült arra kellett a pénz, hogy az új palijával meglegyen a házvásárláshoz szükséges önerő, csak ezt elfelejtette 2 menet között megemlíteni a haveromnak.

2020. febr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
5-ös, úgy csinálsz, mintha egy pasinak nem lehetne hitelt felvenni, csak a nők veszik le a férfiakat, pedig jó pár pasit láttam már, aki nem dolgozott és eltartatta magát (nem velem).
2020. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ha nem fizeted, akkor nem csak, hogy kamatozik, hanem elkezdenek zaklatni a providenttől, aztán átadják követeléskezelőnek, végrehajtónak és a végén a 450 ezer ft-ból akár 8-900 ezer ft is lehet a tartozás. Magad alatt vágod a fát, ha nem fizeted.


Mivel a Te neveden van a hitel, valóban nem tudsz mit tenni, muszáj lenne fizetned. Nagyon drága tanulópénz lesz, hogy másért nem veszünk fel hitelt.


Amúgy megkérdezhetem, mire kellett? Mert ha pl egy autót vett belőle és netán a Te neveden van az autó, akkor azt jogosan elveheted tőle, ha Ő használja.


Ha leírod pontosan az esetet, talán tudunk segíteni, mit tehetnél...

2020. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

"5-ös, úgy csinálsz, mintha egy pasinak nem lehetne hitelt felvenni, csak a nők veszik le a férfiakat"---Képzelődsz, de akár kérdezhetném azt is, hogy mit ittál!


Faterom egy tipikus parazita, tehát itt a példa amiért remegtél, hogy nem csak nők húzzák le a pasikat!

2020. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

" tehát itt a példa amiért remegtél"


REMEGTÉL? :D Jól vagy? :D


Én csak leírtam, hogy nagyon egyoldalúan látod a helyzetet és egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező pasi és egy nő vette le a pénzzel. (szerintem egyébként a kérdező nő, de se ez, se az nem derül ki a kérdésből)

2020. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem fizeted ki, akkor követeléskezelőhöz kerül, és akkor az bizony jóval többet kell visszafizetni, mint, amennyit most kéne. Bármilyen szarul is hangzik, minden ilyet le kell papírozni két ember között, hogy te kölcsön adtál X Ft-ot, mert sajnos az embert a legjobb barátai, meg élete szerelme vághatja át legjobban a palánkon.
2020. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!