Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan ember itt akinek...

Van olyan ember itt akinek szemelyi kolvson hitelet felmondtak? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Cetelemes hitelemet 2 havi csuszas miatt felmondtak. Majd a harmadik honapban ujjabb szerzodest kaptam, amit a mai napig a megbezseltek alapjan fizetek. Felkerultem a negativ khr re. Eleinte azzal erveltek mert kestem a befizetessel. Majd mikor ala tamasztottam jogszabalyokkal hogy nem voltam benne a 90 napba. Azzal erveltek higy felmondtak a szerzodest es hiaba adtak meg reszletre a 2 millio meglevo hitelt nem fizettem ki 90 napon belul. Mondtam hogy en ugy lettem tajekoztatva hogy ha kifizetem a megbeszelteket elkerulom a khrt. Meg nekem nem emlitettek hogy fizessem ki mert felkerulol a khr re . Az ugyintezo valasza az volt mert ha mondtuk volna kitudta volna fizetni? Valaki jart hasonlo cipobe? Eleg durva hogy 2 havi csuszas miatt felmondtak a szerzodest majd az uj szerzodes ellenere felraktak negativkent mert nem fizettem ki egyben :/
2020. febr. 6. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez így van sajnos...
2020. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
negatív KHR-re akkor kerülhet fel az ember, ha lejárt tartozása a minimálbért meghaladja, ÉS az több, mint 90 napja fennáll. Ha nálad van híja a 90 napnak, akkor nem rakhatnának fel a khr-re. Próbálj meg először a cégnél panaszt tenni. Írásban. Ha nem jutsz velük dülőre, akkor a felügyeleti szervüknél tudsz panaszt tenni. a pénzügyi intézetek felügyeleti szerve az mnb. Van ügyfélfogadásuk lakossági ügyfeleknek is. Minden panaszt kivizsgálnak.
2020. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig a 90 nappal erveltek, amit alatamasztottam hogy nem igaz. Ma mar azzal erveltek hogy 90 nap alatt nem fizettem ki a 2 milliot. Holnap veszem at a levelet amit kuldtek.
2020. febr. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!