Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Társkártya helyett mobilos...

Társkártya helyett mobilos fizetés?

Figyelt kérdés

Szerintem fölösleges a párommal külön bankszámlát fenntartanunk (röhejesen magas költségek miatt és a számlákat amúgy is közösen fizetjük). A társkártya helyett a telefonos fizetésre gondoltam. A telefonunk alkalmas bankkártyás fizetésre, így nem maradnánk "védtelenek" ha valamiért kártyával kell hirtelen fizetni és nincs nálunk. Pl váratlan tankolás vagy bolti vásárlás. Lehet ennek így buktatója?

Kisvárosban lakunk.



2019. nov. 19. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagyis egyikőtöknél van a kártya, a másiknál meg ugyanaz a kártya van a telefonba digitalizálva? Engem zavarna, ha csak egy telefon lenne nálam, bármi közbejöhet (lefogy a mobilnet pl.)
2019. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Telefonos fizeteshez (legalabbis Apple pay-nel biztosan) nem kell a telefonon mobilinternet. Igy talan az egyetlen kockazat, ha lemerul, ezt a kerdezonek kell tudnia, hogy mennyire gyakori ez.

Amugy en is igy osztom meg a felesegemmel a kartyamat, plusz en is igy hasznalom kizarolag a sajat kartyamat.

2019. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval akkor működőképes az ötlet.

Nyilván bármi közbejöhet bármikor, de a telefonunk még soha nem merült le és előfizetésünk van, így a mobilnet sem tud elfogyni szerencsére.

2019. nov. 19. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!