Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet abból baj, ha letiltom...

Lehet abból baj, ha letiltom a bankom telefonszámát, hogy ne tudjanak hívni?

Figyelt kérdés

Állandóan hívogatnak munkaidőben, nagyon idegesítő folyton kinyomkodni.

Letiltanám a számot, csak nem tudom, abból lehet-e bajom..? Szokták a bankok telefonon keresni az ügyfelet nagyon fontos dolgokkal?

Vagy nem lehet valahogy a banknál elintézni, hogy telefonon ne zavarjanak, hanem emailben intézzék a dolgokat? (erste, ha ez számít)


2019. okt. 24. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen ügyben hívnak?
2019. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszed fel egyszer, hogy elmondják mit akarnak?

A saját bankod nem szivatásból hív általában.

2019. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Munkaidőben nem tudok telefonálni.

Egyszer felvettem gyorsan, valami számítógép kezdett várakoztatni, szóval annyira csak nem sürgős.

2019. okt. 24. 13:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából az húzott fel nagyon, megbeszélésről kellett kimennem emiatt, elég kínos volt....
2019. okt. 24. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Tehát egyszer hívtak, nem állandóan hívogatnak

Az kínos, hogy felvetted, le jéne megbeszélésen halkítani...

Az meg még kínosabb, hogy nem hívod őket vissza...

De a legkínosabb, hogy itt rinyálsz MUNKAIDŐBEN, hogy egyszer fel mert hívni a bankod...

2019. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Az is kínos, hogy a nem tetsző válaszokat törölteted
2019. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5.

Többször hívtak, mint írtam.

Lehalkítottam, honnan szeded, hogy nem?

Miért nekem kellene visszahívnom őket késő este?


6.

Nem a "nekem nem tetszőt", hanem azt, amelyik irreleváns, nem igazi válasz, csak tiszta beszólogatás. Mellesleg "töröltetni" nem tudok semmit, nem vagyok admin.

2019. okt. 24. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ket lehetoseg van:

- Fontos dologgal hivnak, ha nem veszed fel, akkor majd max a felszolito levelbol ertesulsz rola eloszor. Ez neked rossz.

- Nem fontos - avagy marketing - ugyben telefonalnak, egyszer felveszed es megmondod, hogy a tovabbiakban nem jarulsz hozza az adataid marketing celu kezelesehez es nem kersz tobb ilyen megkeresest. Es ezzel ennyi, megoldottad. (Amugy 99,99%, hogy te adtal irrasbeli engedelyt ra...)

2019. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Köszi, erre gyanakszom, az elmúlt években csak marketing céllal kerestek telefonon, mindig valami csodálatos hitelajánlattal vagy hasonlóval.

A felszólítólevél nekem tökéletes, de egyébként mindent fizetek amit kell (csak simán egy számlát vezetek náluk, ennyi ügyünk van egymással), adategyeztetés nem érint most, szóval elméletileg olyan életbevágóan fontos dolog nem lehet...

Ha valami nagyon-nagyon fontos, akkor arról gondolom küldenek levelet is.

2019. okt. 24. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!