Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok valahol Magyarországon...

Tudok valahol Magyarországon osztrák bankkártyával ugyan úgy eurót levenni valamelyik atm-nél?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem, csak forintot.
2019. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Euronet ATMek adnak eurót is. Szinte minden város méretű településen van legalább egy.
2019. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak euró-alapú OTP automaták Budapesten. Az Euronetet nem ajánlom.
2019. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem..egyébként én a sparkasse banknál vagyok kint. Csak később jött rá utalás és kíváncsiságból hogy tudok-e levenni itthon eurót és úgy átváltani majd.
2019. szept. 27. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az euronet ATMek csak akkor adnak ki eurót ha NEM eurós kártyával próbálsz eurót levenni és az ATM váltja az összeget euróra.


Az egyetlen valóban eurós ATM amiről tudok (ahol váltás nélkül tudsz eurót felvenni) az az OTP deák Ferenc utcai fiókjában van.

2019. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Tudsz levenni, de ugyanúgy külföldi pénzfelvételnek fog számítani, az annak megfelelő díjat fizeted majd a bankodnak. Nem biztos, hogy jobban jársz, ha eurót veszel le és azt váltod forintra, mint ha egyből forintot vennél le.
2019. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!