Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerinted, mi lehet a gond,...

Potyacsillagvirag88 kérdése:

Szerinted, mi lehet a gond, ér még valamit ha holnap bemegyek?

Figyelt kérdés

Az van hogy ma szerettem volna felvenni pénzt az Otp-s bankautomatából, először nem sikerült mert félre írtam a jelszót, aztán próbálkoztam utána is és be írtam az egyenleget amit szeretnék levenni , de ki adta a kártyám majd azt írta ki az automata hogy valami hiba történt az automatával.Aztán nemrég haza jöttem és megnéztem az Otp.-s oldalamon és le vonta azt az összeget amit nekem nem adott ki az automata mert hibát írt.Ott álltam vagy 5 percig de se bizonylat se semmi.

Ha holnap be megyek a bankba ezzel tudnak kezdeni valamit?


2019. szept. 26. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem értesz hozzá. Egyik bank se könyveli le aznap. Csak zárolja. Ugyanúgy nem férsz hozzá de akkor is egész mást jelent.
2019. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
na, rendeződött?
2019. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!