Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerinted, mi lehet a gond,...

Potyacsillagvirag88 kérdése:

Szerinted, mi lehet a gond, ér még valamit ha holnap bemegyek?

Figyelt kérdés

Az van hogy ma szerettem volna felvenni pénzt az Otp-s bankautomatából, először nem sikerült mert félre írtam a jelszót, aztán próbálkoztam utána is és be írtam az egyenleget amit szeretnék levenni , de ki adta a kártyám majd azt írta ki az automata hogy valami hiba történt az automatával.Aztán nemrég haza jöttem és megnéztem az Otp.-s oldalamon és le vonta azt az összeget amit nekem nem adott ki az automata mert hibát írt.Ott álltam vagy 5 percig de se bizonylat se semmi.

Ha holnap be megyek a bankba ezzel tudnak kezdeni valamit?


2019. szept. 26. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha azt mondjuk, hogy nem, akkor nem mész be?

Vagy mit vársz ettől a kérdéstől?

2019. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát feleslegesen miért mennék be ? Nincs olyan közel a Bank hogy én most feleslegesen oda is kidobjam a pénzt ugy hogy nem is tudnak vele mit kezdeni .. Ezért kérdeztem hogy valaki tud e valamit erről vagy hogy másnak is volt e már ilyen? :)
2019. szept. 26. 19:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ér. Valószínűleg vissza is fogod kapni az összeget, de elég hosszú határideje van, 30, vagy 60 nap a kivizsgálásának.
2019. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. szept. 26. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a tele eltért te világtalan
2019. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Telecentert
2019. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnap menj reggel be és utánanéznek! - megkapod a pénzt.
2019. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vonta le, mert ilyen gyorsan egyik bank sem könyvel. Zárolás történt, de ha tényleg nem kaptál pénzt akkor fel fogják oldani. Ha szólsz lényegesen gyorsabban megoldják.
2019. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bemesz es siman megkapod
2019. szept. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 válaszoló. Még jó hogy te nem látod hogy le e vonta vagy sem :) , szerinted hülyeségből írtam ezt oda hogy LEVONTA? :))
2019. szept. 27. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!