Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp hitelkeretem letiltották,...

Otp hitelkeretem letiltották, tudtommal 8 napom van fizetni, mi történik ha mégsem tudok?

Figyelt kérdés
Mivel -90.000Ftról van szó ezért egyik napról a másikra törleszteni nem tudom, viszont nem munkanélküli lettem, hanem a jelenlegi munkahelyemen kp-ban fizetnek illetve nemvagyok bejelntve és 15-éig kapok majd fizetést, méltányossági kérelem létezik erre?
2019. szept. 24. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem fizetsz, átadnak a behajtónak. Ez is az OTP saját részlege, nem külső cég. Az majd küld fenyegető üzeneteket, aminek nem kicsi az átfutási ideje, bőven be tudod fizetni.


Annyit vesztesz a dologgal, hogy felmondják a számládat, de ez nem feltétlen veszteség, amilyen röhadék tud lenni az OTP.

2019. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemszeretném itt megszűntetni a számlám, ha lehetséges. Részletfizetést nemlehet rá kérni? Nemhiszem hogy aki ilyen helyzetben van mindenki kitudja fizetni 1hét alatt.
2019. szept. 24. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De lehet. Én is kértem anno részletfizetést. Meg is kaptam. Viszont ahhoz kell, hogy a béred arra a folyószámlára menjen. 311 ezer forint mínuszról volt szó. Kaptam 6 havi részletfizetést. Személyesen kell bemenned egy ilyen kérvényhez.
2019. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Keretcsökkenési megállapodást kell kötni, az első részletet, hátralékokat rendezni kell majd szerződéskötésig, de menj be és elmondja az ügyintéző a részleteket. Ettől hátrányod nem lesz, kapsz egy technikailag keretet, ha akarod, hamarabb is visszafizetheted a tartozást.
2019. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!