Mit vizsgál a bank?

Figyelt kérdés

Hitelt fogunk kapni, az ingatlanos de banki ügyintéző is 110%-ra mondta a hitelt. 25,75milla, ebből 5,75 millió önerő. A többi babaváró+csok hitel (10+10), nincs semmilyen más hitel, khr oké stb. kb kettőnknek 550e/hó a bevétel.


De azon gondolkodtam hogy ugyan vizsgál e a bank pl LTP-t... azt fizetjük majd párhuzamosan (80e/hó).. vagy egyéb megtakarításokat?


Létezhet olyan hogy nem kapok hitelt, mert célzottan 2-5 évnél tovább nem fizetném mert végtörlesztem és ez a banknak bukó?


Hitelkártyánál már hallottam olyan esetet hogy bank felmondta zokszó nélkül a szerződést, ugyanis az ugyfél célzottan húzta le a bankot vele. (pontos fizetés, megadott időszakok maximális kihasználása stb)



2019. szept. 6. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
De azt honnan tudja meg a bank hogy te időn belül végtörlesztenél? És mitől olyan biztos ez?
2019. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

felszámolják a végtörlesztési pénzt ha akarják.

pl. nekem volt már 10 providentem, volt amelyiket végig fizettem, papír szerint ment. volt amelyik végtörlesztettem. nem volt semmi extra dolog.

otpnél is volt már ilyen, ők számoltak fel x %-ot végtörlesztésnek, aztán le volt tudva.

2019. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!