Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segitene valaki csok. Ügyben?

Segitene valaki csok. Ügyben?

Figyelt kérdés

Most kezdtünk bele egy ház vásárlásba. Az ára 21.5 millio ft. Van 2 gyerekünk. 1 fedezeti ingatlanunk.

a bankban azt mondtak, hogy csak 11.5 millio kellene hitelböl. Valamint kapunk 10 millio csok támogatast a 2 gyerekünkre. Na már most , a 11.5 et törlesztem a bank fele, a 10et pedig az államnak? Vagy hogy van ez? Mert 2 fizetési felbontast kaptam az összegekröl. Köszi a választ


2019. szept. 5. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, hát hogy te mit kaptál, azt neked kellene elolvasnod és értelmezned.

CSOK 10 millió támogatás 3 gyerekre jár (lehet 1 beígért) és újépítésű házra. Vállaltok még gyermeket? A támogatást nem kell visszafizetni, ha teljesítitek a kritériumokat. És akkor + CSOK-os 3%hitelt is tudtok felvenni, ebből simán meglenne a ház.


Csak nekem nagyon gyanús, hogy újépítésűt, ami megfelel 3 gyereknek ráadásul méretben, ennyiért nem kaptok.

Használt házra 2-3 gyerekkel 1,4-2,6 millió támogatás jár, meg 10 millió CSOK hitel, 3%-os. Esetleg babaváró 0%-is hitelt ajánlhatták még. Ahhoz is legalább egy gyereket még be kell vállalnatok.


Na de én tovább nem találgatok, ti voltatok a bankban é a ti kezetekben van a papír az ajánlattal. Olvass, értelmezz.

2019. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csok hitel lesz az a 10 millió. És ugyanúgy a banknak fizeted.
2019. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
es mi a kulonbseg? A rendes hitel es e kozott?
2019. szept. 6. 04:03
 4/4 anonim ***** válasza:

A csok hitel neked fix 3% kamat, állami kamattámogatással. A piaci hitelt ha vègig fix, magasabb kamatra kapod.

Csoknak vannak előírásai, pl 10 èvig a lakásban kell laknod. Meg mèg sok más.

2019. szept. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!