Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy vonhat le ennyi pénzeket...

Hogy vonhat le ennyi pénzeket az OTP?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja léptem be utoljára a bankomba (addig semmit nem utaltam, semmit nem csináltam), akkor még több, mint 7000 Ft volt rajta, majd ma beléptem, és már csak 2895 Ft.


Az utolsó 1 hónap eseményeit meg tudtam nézni, eseti megbízás -288 Ft, havi zárlat -640 Ft.

A 4 hónap alatt, több, mint 4000 Ft-ot vontak le a semmiért. Ezt mégis hogy képzelik?


Már azt sem értem az hogyan lehet, hogy 1-1 utalásért (magánszemélynek) 259, illetve 359 Ft-okat vontak le korábban, attól függően, hogy milyen számlára megy az utalás.


Ennyi erővel nem is éri meg pénzt tenni rá, mert havi 1000 Ft-ot úgyis benyelnek.


Hogyan lehetségesek mindezek?


2019. aug. 4. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Takarékszövetkezetnél havi 350 forintot fizetek ugyanezért, utalások nélkül. Plusz egyszeri éves kártyahasználati díj 2.200 forintért.


Válts bankot...

2019. aug. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsóbb bankoknak is vannak ATM-ei minden sarkon?
2019. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudod nekik sincs ingyen semmi
2019. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha hónapokig nem foglalkozol a pénzügyieddel, akkor ne hogyképzelikezzél, hanem tessék utánajárni a dolgoknak.

Keress rá a neten, hogy "bankszámla kalkulátor", írd be a jövedelmi és egyéb adataidat, és fogsz kapni jobb ajánlatokat. Az OTP-n belül is sokféle csomag van, azok között váltva még a számlaszámod, bankkártyád sem fog változni.

Sok oka lehet annak, hogy ilyen magasak a költségek. Lehet, hogy olyan szolgáltatások vannak benne, amiket te nem használsz ki. Lehet, hogy a jövedelmed nem éri el azt a szintet, amire ez a bankszámla kedvezményt ad. Lehet, hogy egy régi csomagban vagy, amit a banknak már nem éri meg fenntartani.

Hőzöngés helyett tessék keresni egy olcsóbbat. Vagy azt is lehet, hogy neked nincs időd/kedved ezzel foglalkozni, csak akkor ne panaszkodj, hogy lehúznak.

2019. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Az olcsóbb bankoknak is vannak ATM-ei minden sarkon?

"


Minden sarkot nem említenék, mert nekem is 15 km-t kell utaznom, hogy a fizetésemhez jussak. Az a város, ott vannak bankfiókok, a pusztában általában nincsenek. :)

2019. aug. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az OTP ott húz le ahol csak tud.

Egy-két hónapig nem volt pénz a számlámon, na jó mondom teszek rá hogy le tudja vonni a havi számlavezetési díjat. Erre mi történt, húsz ezer forintból levont négyezret kapásból az elmaradásra és kamataira, majd nézem pár nap múlva hogy veszek ki és levont újabb 4500-at mert úgy gondolták hogy ennyi erővel még meg is büntetnek hogy ilyen rendetlen ügyfél vagyok aki eltartja őket.

2019. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!