Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy vonhat le ennyi pénzeket...

Hogy vonhat le ennyi pénzeket az OTP?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja léptem be utoljára a bankomba (addig semmit nem utaltam, semmit nem csináltam), akkor még több, mint 7000 Ft volt rajta, majd ma beléptem, és már csak 2895 Ft.


Az utolsó 1 hónap eseményeit meg tudtam nézni, eseti megbízás -288 Ft, havi zárlat -640 Ft.

A 4 hónap alatt, több, mint 4000 Ft-ot vontak le a semmiért. Ezt mégis hogy képzelik?


Már azt sem értem az hogyan lehet, hogy 1-1 utalásért (magánszemélynek) 259, illetve 359 Ft-okat vontak le korábban, attól függően, hogy milyen számlára megy az utalás.


Ennyi erővel nem is éri meg pénzt tenni rá, mert havi 1000 Ft-ot úgyis benyelnek.


Hogyan lehetségesek mindezek?


2019. aug. 4. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy szolgáltatás, aminek ára van. Gondolom a fodrásznál is fizetsz, amikor levágja a hajad. Ez ugyanolyan.
2019. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezért hagytam ott az OTP-t immár 15 éve. Az egyik legdrágább bank.
2019. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Válts, ERSTE-nel nincs ilyen, max a külföldi penzfelvetelre, de arra kb mindenhol vonnak le


az OTP-vel kapcsoaltban már nem te vagy az első sajnos, aki ilyeneket tapasztal

2019. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1-es, ebben az a furcsa, hogy másnak meg szánalmasan alacsony összegeket von le, 3 meg 10-20 Ft-okat. Akkor nekem miért ennyiket?
2019. aug. 4. 21:02
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

"Ez egy szolgáltatás, aminek ára van."


Milyen szolgáltatás? Ne röhögtess már.

Az, hogy náluk van a pénzed és nem történik vele semmi az nem szolgáltatás.

A programok meg vannak írva havi egyszer előállít egy kivonatot ingyen. Ennyi történik, és fizetsz érte havi 1000-et.


Pofátlan pénzlehúzás, ami megy. Főleg, hogy a kispénzűektől vonják a legtöbbet, aki meg odaérkeztet havi 500-at annak ingyen csinálják ugyanezt.


Kérdező:

Azért csiálják, mert az emberek hagyják. Szüntesd meg a számlád náluk. Ha elegen csinálják talán egyszer észbe kapnak.

2 évente felül kell vizsgálni a bankszámlát és menni az olcsóbbhoz. Ha pampognak az emberek, de nem mozdulnak, akkor továbbra is vonni fogják...


Nekem erste-nel van LTP-m, 199Ft volt a számlavezetés, aztán jött egy kondíció módosítás, hoppá innentől 1099Ft-ot vonnak havonta a semmire.

Amint lejár az LTP meg is fogom szüntetni, rohadjanak meg.


Főleg ha úgy nézed, hogy

2019. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha sokallod, el lehet menni másik bankhoz.

Ha nem tetszik a szolgáltatás, nem kell igénybe venni, ennyi.

2019. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az eseti megbízás nem úgy tűnik, mintha nem utalták volna róla.
2019. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Ezt mégis hogy képzelik?


Úgy, hogy szerződtél velük, ez a díja. Elfogadtad, aláírtad. Ja, hogy olvasás nélkül, szívás.

2019. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Es a levonasok jelentos resze, amugy a tranzakcios ado, amit partunk es kormanyunk bevezetett. Addig volt, ahol utalasok ingyenesek voltak.
2019. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miert nem a bankot hivod fel es kerdezel ra?


Ha meg ezek utan is sokallod, akkor irany a Granit bank.


Star vagy a digitalis szamlacsomag.


Eves kartyadij van, 3100 ft. Illetve utalas dij.

Nincs szamlavezetesi dij. Meg akkor sem, ha nem erkezik ra penz.

2019. aug. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!