Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol lehet egy adócsalót...

Hol lehet egy adócsalót feljelenteni? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 21:16
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
47%
Azt kéne feljelenteni aki a mostani törvényeket alkotta.és nem azt aki próbál megélni igy vagy úgy teljesen mindegy
2010. júl. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
47%
Egyetértek ! Sok szar átgondolatlan törvény van :/
2010. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Még annyit az előző válaszhoz,adót mindenképp fizetsz hiszen vásárolsz pénzt költesz stb.Tehát senki nem tart el senkit ha egy kicsit átgondoljuk
2010. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
ez a más feljelentlse annyira szánalmas és annyira magyar ,,,,,,, áááááááááááááááááááááááá
2010. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Jah senki nem tart el senkit ( 1-2 sukhárcsávó telepen kívül) de nem mindegy h ki mennyit rak hozzá.
2010. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
11%
Szép! Jelentgessük fel egymást! Valóban fizet mindenki adót, akkor is, ha nem tudja! Csalni nem szép, sőt, de én a feljelentő szerepét sem vállalnám! Tuti őskomcsi hozzáállás!
2010. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
11%

Úgy látszik Magyarország nem tud kigyógyulni ebből az ÁVÓ-s jelentgetős betegségéből.


HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!

2010. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

na jah, ez egy "szép hagyomány" és úgy látszik nem tudunk tőle szabadulni


de kedves kérdező egyet árulj el nekem!

miért okoz az neked örömet ha feljelenthetsz valakit ? elélvezel tőle ?

ez a tipikus a "másiknak is legyen rossz" hozzáállás, ez egy katasztrófa komolyan

ha meg szimplán csak irigy vagy, akkro tegyél róla hog yneked is legyen az amire irigykedsz és akkro maj dmeglátod milyen jó ha a szomszéd azon töri a fejét, hogyan is jelentsen fel


az ész megáll na, ennyi

2010. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Kérdező jelentsd csak fel. Ez nem komcsi mentalitás.


Egy jobboldali szimpatizáns

2010. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Kedves 07:58-as!

Neked egy jó nagy seggberúgás kéne!


Igen bosszú is van a dologba.

Gondolj bele, ha 19 éven küzdesz azért, hogy legyen egy szép családi házad, család stb. Ez nagy nehezen össze is jött. Mondjuk a családi élet nem volt valami hű de jó mert álandóan vert a férjem, még is mellette maradtam 19 évig mert kicsik voltak a gyerekeim és nem akartam hogy apa nélkül nőjenek fel. A férjemet mindig hátulról manipulálta az anyja és annak az élettársa.Én voltam az aki összehozta azt a házat. De válásra került sor, a gyerekeimmel és az anyámmal gyakorlatilag kirakott az utcára és egy barát kedvességén mult, hogy volt hová menjünk. Amugy abban a 3évben amikor az új házban laktunk a volt férjem semmi pénzt nem adott haza és ugye kellett fizessem a hitelt amit felvettem a házra + még valamiből élni is kellet és ez egy minimál bérből meg egy nyugdíjból nehezen ment igy rengeteg kölcsönt vettem fel.A válás után ezt mind a házra rakattam. A volt férjemmel ketten voltunk tulajdonosok az én tulajdonrészem eladtam annak a bizonyos élettársnak. 20millios házból kaptam 5milliot mondván, hogy a ház kb 10milliot ért. Nekem nem volt ügyvédem se pénzem, hogy utánajárjak mindennek nekik meg volt. Szépen átvágtak. És azt a fél milliot, amit rátettem a házra azt rajtam akarják leverni vagyis követeli a pénzt az élettárs.

Ráadásul nem tudom milyen jogon követeli mert a válás után hiába költöztem el még mindig az én fizetésemből vonták a hitelt kb 1 évig és magasról leszarták.Ki is jelentetek onnan minket,így most mi elvileg hajléktalanok vagyunk.

Az élettárs meg megérdemel ennyit hogy egy kicsit megszorongassam a dúsgazdag életét, ha már az enyémet tönkretették. 3 év alatt álandóan költöztem a családommal, a költözés meg nem olcsó és jelenleg albérletben lakunk.

Szóval mindenki aki támadott, hogy ilyen olyan magyar szokás, nem tud érdekelni. Igy leírva az életem nem tűnik olyan nagyon szarnak, de éljétek át ti ezt és utána lehet nagypofával ideírogatni.

Szép napot!

2010. júl. 5. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!