Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha egy weboldalon egy termékre...

Ha egy weboldalon egy termékre két ár van, akkor hogyan vehetném meg az olcsóbban? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Találtam egy terméket egy weboldalon, és két linket ugyanazon a cikkszámon két ár szerepel. Úgy megörültem, hogy van olcsóbban is, ráadásul egy ezressel olcsóbb. Ahogy az olcsóbb terméket beteszem a kosárba, rögtön a drágábbal számol a gép. Ezt még jó, hogy észrevettem, mert hát a drágább, az 8000 ft-al több lenne a végére.

Van esetleg esélyem, hogy reklamáljak, hogy ez vásárló megtévesztése, és adják az olcsóbb áron?


Köszönöm a segítségeteket!


2016. nov. 24. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán belinkelhetnéd az oldalt. :)
2016. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha reklamálni akarsz, akkor csak annyit írj, hogy van a link, amin x ezer, de ha kosárba rakod, akkor már x+1 ezer.

Sok esélyed mondjuk nincs, hogy olcsóbban odaadják.

2016. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olcsóbb


[link]



Ugyanaz drágábba:


[link] ?attribute_pa_szin=voros

2016. nov. 24. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam tökugyanaz szerepel ezen a két linken, és a két szélső ár közti 4995-ért kerül a kosárba.
2016. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az ugye feltűnt, hogy színenként más az ár?
2016. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!