Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi a véleményetek Pilisszentlá...

Mi a véleményetek Pilisszentlászló nevű faluról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 23:48
 1/4 anonim válasza:
35%

Első ami eszembe jut róla ,hogy: vérfertőzés

Azon kívül , állandó pletykálkodás etc....

Itt lakok a szomszédban , és nem lakok ott meg minden , de én nem költöznék oda , elvan zárva a civilizációtól , szar a tömegközlekedés , és akiket ismerek ott ,mindenki pökhendi és fennhordja az orrát... úgy ,h nekem nincs jó benyomásom arról a városról... vagy falu vagy mittudomén...

2010. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ végül is ez is egy vélemény :D

sz.l.t

2010. ápr. 4. 12:06
 3/4 anonim válasza:
39%

Abban a faluban egyedül csak a táj, ami figyelemre méltó.

Az ott lakók szerint 2 csoport él ott, a "bevándorló"és a "tősgyökeres". Aki ott született az szent és sérthetetlen, aki odaköltözik szerintük tahó, esélyt se adva, hogy megismerje. Éltető eleme a falunak a rosszindulat, az egymást feljelentgetése és valóban a pletykálkodás is. De hát miért is lenne más? Szórakozási lehetőség a 2 kocsma, ahol tompulnak az agysejtek, már a kiskorúaknak is. Tévedtem, van még egyéb szórakozás is, a vandalizmus. Az elzártság, és az emberi butaság képzelheted, mit tesz a faluval, mélybe húzza és ott is tartja. Pozitívum a faluról? Csak maga a természet, a csend, a jó levegő, de ez kevés, ha a lakosokat nézzük. Rosszhírük a környéket bejárta már! Megnéztem a neten mi a helyi sport. Van valami foci csapatuk, de a tabella sereghajtója. Ami szinten tükrözi a falu színvonalát. Kulturális lehetőség, vagy mozi nincs. 1szer láttam betérvén a téren levő krimóba ahol a talán helyi fiatalok pókereztek. A kocsma előtt sok autó (gondolom, mert részegen mar nem tálalnának haza és a kocsi, mint régen a ló is hazatalál) Az egyik utcán eléggé száraz időben (pár hete biztos nem esett eső) is folyt az árokban a víz. Bar annak eléggé sz@r szaga volt. Gondolom nem esővíz volt. Ott jártamkor, a buszra várakozás közben nézelődtem. A megálló mögött 1 düledező faház díszelgett. Talán valamikor bolt lehetett, mert meg a feliratot sem voltak képesek levenni. Igazan beleillik a turisztikai látványosságok körébe. Többet a környékére sem megyek!

2010. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
32%
Van Pilisszentlászlón élelmiszerbolt vagy nemzeti dohánybolt?
2016. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!