Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sirokban járt már valaki? Mi...

Sirokban járt már valaki? Mi a véleményetek a faluról? Jó hely?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 12:40
 1/5 anonim válasza:
Hát én nem messze lakom Siroktól. Igazából nem mondanám egy jó helynek. Sőt...Sok embert ismerek ott, és hát...elég érdekesek az emberek. Nem nagyon van látnivaló. A vár szép, de csak egy vár. Véleményem szerint semmi extra, Sirok is csak egy falu...Persze az az egy hét nyáron, amiről a falu úgymond "híres". :) Július vége és a motorostalálkozó :) Na akkor szeretem Sirokot :D
2009. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vár tényleg nem nagy szám, na de amíg felérsz oda a hegyen.. az nem semmi!
2009. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rokonnál voltam már...

Az emberek többsége akikkel találkoztam, tajparaszt, az utak járhatatlanok, a vár unalmas és még baromi meredek is. A temető tetszett.

Én alig vártam, hogy jöjjünk haza. :D

2009. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát én Sirokban élek és nem is tajparasztok az emberek amúgy meg gondolom h egy városi beképzelt ember vagy nem azért hogy minden városi beképzelt de te szerintem az vagy amúgy meg van csomó jó dolog sirokban nem csak a vár.
2010. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is itt élek Sirokban...

Abban egyet értek, hogy itt semmi extra nincs és hogy a Motoros Találkozó az egyik legjobb program.Viszont amit te írtál kedves utolsó előtti az feldühített ugyanis itt nem tájparasztok élnek!Ahogy az utolsó mondta biztos valami beképzelt városi vagy. -.-

2011. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!