Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Feketén végzett munka miatt,...

Feketén végzett munka miatt, hol és hogyan lehet bejelentést tenni?

Figyelt kérdés
A szomszédom nyugdíjas pedagogus aki a lakásában orákat ad. Naponta legalább 5-10 középiskolás gyerek fordul meg, akik fizetnek ezért, viszont a szomszédom nem adozik ezután. Hol és melyik hatoságnál kellene, és hogyan bejelentést tennem. Esetleg párhuzamos bejelentést több hatoságnál? A bejelentés mehet-e névtelenül? A szomszédom folyamatosan feljelentgeti a családomat minden aproságért.
2010. ápr. 2. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem múkodik??? hahaha
2010. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Uri Geller? hahaha
2010. ápr. 2. 22:44
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Lehet , hogy bunkóság amit csinál, de ha a szomszéd engem is feljelentgetne, meg megkeserítené az életemet, akkor én is bizony feljelenteném.

APEH, ha névvel címmel jelented fel, akkor sem adják ki a feljelentő nevét, de biztos lehetsz benne, hogy a szomszéd sejti majd, hogy te voltál.



A nyugdíjas tanárokat, meg nem kell sajnálni, mert több nyugdíja, mint az én fizetésem

2010. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%

Az APEH foglalkozik a névtelen bejelentésekkel is.

Legálisan is adhat órákat, akkor semmi gondja nem származik az APEHos ellenőrzésből.

2010. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!