Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nem kaptam semmilyen papírt a...

Nem kaptam semmilyen papírt a munkáltatómtól az adóbevalláshoz. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
o__O
2016. jan. 31. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Talán kérjed a munkaadódtól? O___o Vagy ilyenkor mégis mi jár a fejedben, hogy mi fog történni? Vagy ki oldja meg ezt helyetted?
2016. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Kérjetek és adatik néktek; keressetek és találtok; zörgessetek és megnyittatik néktek.
2016. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

70%os tényleg ennyire kreatív vagy?

úgy adtam a pirosat mint a huzat, komolyan? kérjem? szerinted nem kértem te vadkretén?


idióta.

2016. jan. 31. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
És mit mondtak, miért nem adnak?
2016. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyomatékosabban kell kérni!

Ha ennek ellenére sem adják ki, akkor a NAV-nál lehet panaszkodni, mivel az adózás rendjéről szóló törvény írja ezt elő nekik.


Ha az igazolás nélkül is meg tudod csinálni a bevallásodat, és tuti, hogy jó adatokkal dolgozol, akkor nosza!


Mocskolni pedig ne mocskolj senkit még akkor sem, ha berágtál, vagy megsértődtél. Ugyanis azt nem jelezted, hogy már többször kérted a munkáltatótól...

2016. febr. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagy cég, sok az alkalmazott, akkor szinte egész biztos, hogy most hó elején a bérfizetéssel együtt fogja a főnök kiosztani azt is!!!!
2016. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodjon már le mindenki aki az M30-as igazolásra van rágerjedve.

A kiadási határidő január 31-e, ami jelen esetben mivel hétvége, február 1. azaz a MAI nap.


Még ha egyéni vállalkozó is vagy akkor is február 25. a bevallási határidő, nem értem miért kell stresszelni emiatt?


Mi tudsz tenni? ha kretén a válasz ha nem, azt tudod tenni amit írt korábban valaki, bemész megkérdezed, de megjegyzem ha hozzám jönne valaki asztalt csapkodva január 29-én hogy már pedig ő nem kapta meg az igazolást, nekem sem tetszene.


Ha nem kapod meg február 1-én sem, akkor írsz egy szép levelet a munkaadónak hoyg legyen kedves kiadni, ha nem adja ki akkro a szép levelet amivel tudod bizonyítani hogy te kérted, ergó vagy tértivevénnyel adtad fel, vagy rajta van hogy ki vette át elrakod és kitöltöd a bevallásod azok alapján amiről rendelkezel igazolással és megjegyzésbe szépen beleírod hogy a munkáltató M30-as igazolást kiadásának nem tett eleget, és csókolom.


De könyörgöm, ne mindig a háborgás legyen már az első!

2016. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!