Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Angliai adótartozás le csukhat...

Angliai adótartozás le csukhatnak?

Figyelt kérdés

Angliában dolgoztam 2006-2009 között, azóta itthon vagyok. Másod állásban is dolgoztam kint és kiderült hogy valami nem stimmel a bejelentéssel és adó tartozásom lett. Itthon évi 2-3 levelet kapok ( síma levél semmi aláírás hogy át vettem vagy valami ráadásul 3éve nem is azon a címen élek) eddig olyan évi 300 £ növekedett de most hirtelen nagyobb összeget rá raktak és most 3000£ rug az összeg. ( az elején vissza akartam volna fizetni de semmi érdem beli választ nem kaptam, menjek be személyesen és a küldött csekkel fizesem be).


El fog ez valaha évülni, vagy ha eléri az 5000£ bebörtönöznek? ( nevemen nincs semmi, végre hajtani nem tudnak).



2016. jan. 31. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kifizetném minél elöbb, mert ott nem packáznak.
2016. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Be kell fizetned. Előbb-utòbb akkora lesz a tartozàs hogy nem győzöd fizetni.
2016. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"nevemen nincs semmi, végre hajtani nem tudnak"

Munkád sincs? Mert a fizetésből is tudnak tiltani.

Valóban nem érdemes várni, mert már létezik olyan, hogy európai fizetési meghagyás, az összeg meg egyre nő. Ha nem fizetsz, lehet elvágod az életedet 5-10 évre. Pl. megismerkedsz valakivel, akivel családot szeretnél alapítani (ha még nincs), de a tartozás, letiltás, végrehajtás akkor is kísért még.

2016. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia kérlek ha látod az üzenetemet keress fel xenyke1991@freemail.hu email címen minnél hsmarabb köszönöm!
2022. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!