Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Stock fotósok hogyan szoktak...

Stock fotósok hogyan szoktak adózni, ha nincsen saját vállalkozásuk? A befolyt összeg tipikusan jogdíj, de abból hogyan lehet levonni az anyagi költségeket?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 17:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem értem, miért hiszitek azt, hogy kínaiul beszélek? nem tudjátok mit jelent az adó fogalma?
2015. dec. 25. 22:01
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt nem tudjuk, hogy miféle álomvilágban élsz.
2015. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

" költségeket nem tudsz elszámolni, mivel a magán személyek adózása ilyet Magyarországon nem tesz lehetővé."


Ez szerintem hülyeség, mert pont magánszemélyek önálló tevékenysége esetében lehet ún. tételes költségelszámolást csinálni

2015. dec. 26. 00:15
 14/17 anonim ***** válasza:
ha te ennyivel jobban tudod mindenki másnál, akkor nem értem, minek teszel itt fel kérdést. írtuk már, hogy menj el egy könyvelőhöz és vele konzultálj, ő majd elmagyarázza neked, hogy mi hogyan működik és azt is megmondja majd, hogy melyik törvényeket próbáld meg bepanaszolni az Alkotmánybíróságnál, ha nem tetszik...
2015. dec. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ha te nem tudsz válaszolnai, akkor ne írjál, más azért még tudhat, főleg, hogy sokakat érinthet ez a kérdés, és remélem aki hasonló cípőben jár, tud esetleg segíteni, és nem olyan faragatlan, mint te
2015. dec. 26. 12:26
 16/17 anonim ***** válasza:
A helyes válasz az, hogy egy könvyelő fpg tudni segíteni neked.
2015. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy egy pszichiáter.
2015. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!