Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Megszűnt cégtől hogy lehet...

Megszűnt cégtől hogy lehet munkáltatói igazolást ill. jövedelem igazolást szerezni?

Figyelt kérdés
2007-ben 9 hónapig dolgoztam Fehérváron a Hucare nevű munkaközvetítőn keresztül, és most az új munkahelyem kérné az akkori 9 hónapról a jövedelem igazolást, és a munkaviszonyról egy papírt. Én a neten a Hucare-ről a nem találtam már semmit, az összes megadott telefonszámok mind halottak, megnéztem személyesen is, és már nincs ott a cég ahol régen, szóval valszeg felszámolták.

2015. szept. 2. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Keress rá a cégközlönyben, hogy megvan-e még.
2015. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Létezik a cég, keress rá itt:

[link]

2015. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

mi a szarra kellene nekik 10 évvel ezelőtti papír, te sem vagy köteles megőrizni, csak 5 évig


ha munkaviszony igazolás kell, a nyugdíjfolyósítótól kérj, de ilyet is csak közszférában kérnek

2015. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.és 2-nek köszönöm, megnéztem, és nem létezik a valóságban a cég, nem elérhetők, hiába szerepelnek a megadott helyen.

3.: igazad van, én nem értek ehhez, vhogy a nyugdíjjal összefüggésben kell nekik, kórházban fogok dolgozni - állami helyek sosem a rugalmasságukról voltak híresek.

2015. szept. 3. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:

A munkaviszonyról igazolást még csak értem, de a 9 hónapnyi jövedelemigazolást nem!

Minek az nekik? Megmondom: Van egy túlbuzgó mócsing, aki nem érti a szakmáját. Mivel NEM KELL!!!


A 9 hónapnyi munkaviszony igazolását pedig akár a "TB"-kiskönyvvel is lehet igazolni.


Vagy semmilyen "leszámolási" papírokat nem kaptál onnan?

2015. szept. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az OEP könyvben benne van napra pontosan tól-ig dátumozva a munkaviszonyom, és azt vittem be, naivan gondolván hogy elég lesz, és hát mégsem. Ezért kérdezem itt kínomban, h még mit meg hogyan kell ilyenkor csinálnom, én sem értem amúgy, de számítottam rá, hogy állami apparátusba (különösen kórházba) belépni felér egy harakirivel.
2015. szept. 4. 15:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Kaptam leszámolási papírokat, csak már felszívódtak, mivel több mint 5 éve volt, emiatt lehetséges hogy direkt ki is dobtam őket. Jó hülye voltam, ha így volt, de azért még keresgélek. Csak hát azért nem akarok irattárat csinálni a lakásból, hogy egy élet bürokráciáját őrizgessem.
2015. szept. 4. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, ha nem, kénytelen vagy, ugyanis akár hogy is nézem, papírországban élünk.
2015. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!